UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

Specjalista
67 16 0

Re: [TESTY] Zaproszenie do testów nowej wersji aplikacji Horizon GO!

@GDAnapisał(a):

mysle ze nie do konca gdyz stacje ktorych nie ma maja swoje platformy OTT i nie bardzo.chca sie dzielic zyskiem

a po drugie gdyby trzeba bylo zaplacic to zgadnij kto by poniósł tego koszty?

ja nie mam zamiaru doplacac za jakies wodotryski typu chromecast

Skoro w innych krajach można, a wszedzie są nadawcy posiadający swoje OTT, łącznie z publicznymi, to znaczy że można i zawsze jest kwestią cena za jaką się tą opcję wykupi u nadawcy. Co do kosztu, Ty nie chcesz, ale są tacy co chcą i są gotowi za tą opcję dopłacić. Przecież wystarczy, że w pełni funkcjonalny  Horizon będzie kosztował cennikowo Nie każdy ma androida albo Apple TV, natomiast większość ma komórki które mogą klonować ekran na TV. Wspomnisz jeszcze kiedys to co już raz pisałem na tym forum. Od OTT nie uciekniemy i jest tylko kwestią czasu, kiedy nasz operator to wprowadzi - pod tym lub pod innym szyldem

Specjalista
67 16 0

BTW, trzeba popracować w wersji testowej i publicznej nad tym aby wszystkie dostępne w apce kanały dzilaly. Polsatu premium 4,5,6 maja dźwięk i obraz kontrolny (na Apple TV i Android TV to samo). Ewidentny błąd bo w STB działa 

Tytan
1029 593 86

https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/kanaly-tv/lista-kanalow-tv/?tab=horizon_in

W razie czego podrzucam altualna liste dostepnych kanalow w HorizonGo

-------------------------------------------

hosting
Specjalista
90 51 2

Jest błąd w apce polega na tym że jak się odpali pierwszy dowolny kanał z listy to on działa w niższej rozdzielczosci. A jak przełączy na następny to on już jest w bardzo dobrej jakości.

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Użytkownik
3 0 0

witam

chciałem zgłosić problem z apką na androida - nie wyświetlają się wszystkie kanały, m.in nie wyświetla się TVN ani TVN24, co jest przyczyną?

Tytan
Tytan
2027 987 161

Jaki masz abonament?

kanalu TVN nie ma w HZNGO z powodow licencyjnych

kanal TVN24 jest dostepny od pakietu Select

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Innowator
35 6 1

Na iOs podobny problem. Często też wyświetla komunikat maksymalna ilość odtwarzaczy przydzielonych na konto. 

Moderator
28 21 12

@anduanmix napisał(a):

Na iOs podobny problem..... 

@anduanmix  opisz prosze jakie utrudnienia obserwuejsz.

Aktuanie na Androidzie i iOS w Horizon Go kanał TVN 24 działa prawidłowo. Natomiast TVN ze względów liucencyjnych nie jest dostępny w HZN Go.

@anduanmix napisał(a):

..... Często też wyświetla komunikat maksymalna ilość odtwarzaczy przydzielonych na konto. 

W jakich okolicznościach trzymujesz wspomniany komunikat? Korzystanie w tym samym czasie z usługi, będąc zalogowanym przy użyciu jednej nazwy użytkownika i hasła z serwisu Moje UPC, jest możliwe maksymalnie na 3 urządzeniach.

Innowator
35 6 1

Przy funkcji PIP czy android czy iOs wywala komunikat o maksymalnej liczby odtwarzaczy na koncie horizon. Przy uruchomieniu kanału jak wyżej problem jakość materiału to.jakieś 360 p. Po przełączaniu na inny i powrocie problem znika. 

gst
Specjalista
58 11 2

Ja mam pytanie, czemu nie możemy ręcznie ustawiać jakości odtwarzania? Wtedy można by wprowadzić np. Full HD i znacząco poprawić jakość telewizji internetowej. 

TV Max, HBO / HBO GO, Eleven Sports, Canal+ Prestige, Polsat Sport Premium + Horizon TV na Apple TV 4K
Internet 500 Mb/s
Specjalista
90 51 2

Nie spotkałem się z czymś takim aby w pip mi wywalił jakiś błąd o makymalnych urządzeniach. Co do zmiany ręcznej jakości to by się przydało aby ustawić daną rozdzielczość.

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Highlighted
Innowator
35 6 1

A mi wywala ten komunikat dość często.. Ostatnio nawet już nie tylko w PiP. Irytujący problem. 

Innowator
35 6 1

C4411704-27F0-44EC-969F-799AB0C667E7.jpegTak to wygląda. Częsty problem.

Omnibus
352 130 7

Dziś pobrały mi się nowe wersje testowe. Czy mam na coś zwrócić uwagę? Jakieś nowe funkcje?

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Innowator
35 6 1

Ja dostałem 4 maile. Każdy z inną wersją aplikacji testowej. Najciekawsza jest ostatnią czyli wersja chyba na Holandię. Z obsługą Chromecast. Czyli się da? Generalnie nie wiem którą mam zainstalować żebym wiedział jaką właściwie wersję mam testować? SmartSelect_20191112-231430_Horizon Go Superset.jpg

SmartSelect_20191112-231500_Horizon Go Superset.jpg

SmartSelect_20191112-231553_Gmail.jpg