UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon Go

ROZWIĄZANE
Innowator
37 4 1

TVP Sport na Horizon GO

Ciekawą rzecz dzisiaj zaobserwowałem.Bawiłem się aplikacją Horizon GO na telefonie i okazało się,że nie mogłem obejrzeć meczu Belgia-Brazylia.Komunikat brzmiał-Ze względu na ograniczenia licencyjnenadawcy,aby oglądać programy na tym kanale,musisz być połączony z siecią UPC.Dodam,że byłem zalogowany do UPC i wszystkie inne kanały sportowe bez problemu mogłem obejrzeć.Innych nie testowałe,.

O co się rozchodzi?

3 ODPOWIEDZI
ads
Inspirator
6 4 0

Re: TVP Sport na Horizon GO

U mnie to samo w domu na Horizon Go na wszystkich kanałach niedostępnych poza siecią UPC (prawie wszystkie TVP i te z plusem na końcu). Komunikat:

Poza siecią UPC ze względu na ograniczenia licencyjne nadawcy, aby oglądać programy na tym kanale, musisz być połączony z siecią UPC.

Łączę się z domu przez ConnectBoksa, to samo na tablecie po WiFi i PC po eth przez horizon.tv. Moja wersja to 2.3.36 na iOS 10 na iPadzie.

Dodam, że ostatnio modem był wylączony na kilkadziesiąt minut i zmieniło mi się IP.

Menedżer Społeczności
239 303 81

@ads dziękuję za informacje. Zwłaszcza ta w ostatnim zdaniu sugeruje mi powód, dla którego nie możesz oglądać TVP Sport. Zweryfikuję ten temat i wrócę z informacją. 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (3)
ads
Inspirator
6 4 0

@Kamil  informacji się nie doczekałem. W zeszłym tygodniu został przywrócony dostęp do wszystkich kanałów na Horizon Go.

BTW. Po ostatniej aktualizacji aplikacji z zakładki Program TV zniknęły kanały niedostępne do oglądania w aplikacji (tylko w TV). Jakby ktoś miał problem ze znalezieniem programu dla wszystkich stacji (tak jak ja), to pojawiła się w prawym górnym rogu pod kropkami opcja "Tylko kanały możliwe do odtwarzania". Należy ją odznaczyć i są widoczne wszystkie stacje w programie.