UPC
mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Horizon HD Mediabox

Haladó fórumozó
5 1 0

Házimozi összekötése- 5.1 hangzás Horizon HD Médiabox-al

Sziasztok! Ma felhívtam az Ügyfélszolgálatot, de egy ügyintéző hölgy elutasított azzal hogy az ilyen problémák nem hozzájuk tartoznak és sajnos ez ügyben technikust sem tud kapcsolni.

A problémám: Horizon HD médiabox-al rendelkezem. Sharp LCD Tv-m van, a Médiabox telepítésekor nem voltam itthon, így a szerelő a TV-vel kötötte össze.

Van viszont egy házimozi rendszerem is Dolby Diigital 5.1-el , melynek típusa: Panasonic SA_HT335.

Ezzel szeretném összekötni a rendszert lehetőleg 5.1 hanggal.

(van mellette egy Echosmart 791-es beltérim ami az Astra műholdra van belőve ljelenleg)

A szomszéd nálam jobban ért az audio techinkához mint én, ő úgy oldotta meg hogy SCART csatlakozóval, Egyelőre 2.0-ban szól a házimozi erősítője.

Mit tudnék tenni hogy 5.1-ben szóljon? Egyáltalán meg lehet ezt oldani?

Köszönettel:

Tamás

6 VÁLASZOK 6
Kezdő tanácsadó
74 3 2

Re: Házimozi összekötése- 5.1 hangzás Horizon HD Médiabox-al

@Tamás74  írta:

Sziasztok! Ma felhívtam az Ügyfélszolgálatot, de egy ügyintéző hölgy elutasított azzal hogy az ilyen problémák nem hozzájuk tartoznak és sajnos ez ügyben technikust sem tud kapcsolni.

A problémám: Horizon HD médiabox-al rendelkezem. Sharp LCD Tv-m van, a Médiabox telepítésekor nem voltam itthon, így a szerelő a TV-vel kötötte össze.

Van viszont egy házimozi rendszerem is Dolby Diigital 5.1-el , melynek típusa: Panasonic SA_HT335.

Ezzel szeretném összekötni a rendszert lehetőleg 5.1 hanggal.

(van mellette egy Echosmart 791-es beltérim ami az Astra műholdra van belőve ljelenleg)

A szomszéd nálam jobban ért az audio techinkához mint én, ő úgy oldotta meg hogy SCART csatlakozóval, Egyelőre 2.0-ban szól a házimozi erősítője.

Mit tudnék tenni hogy 5.1-ben szóljon? Egyáltalán meg lehet ezt oldani?

Köszönettel:

Tamás

https://forum.upc.eu/t5/horizon-hd-mediabox/5-1-es-digitalis-hang-filmeknel/td-p/14690

Haladó fórumozó
5 1 0

Köszi

Haladó fórumozó
5 1 0

IMG_20190331_144248.jpga Médiabox-on találtam ilyen optikai csatlakozási pontot, de hol van a Házimozin? Az alsó tárgy a képen...

Kezdő tanácsadó
74 3 2

Haladó fórumozó
5 1 0

Mint kiderült nincs is, hiába kerestem.

Ennél a típusnál nincs ilyen csatlakozás típus sajnos.

Highlighted
Fórumozó
1 0 0

Sziasztok!

Én is hasonlóval szenvedek, most rendeltem meg az optikai kábelt remélem működni fog vele...