UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Horizon

Highlighted
Specjalista
98 26 0

Re: Aktualizacja oprogramowania dekodera Hoziron - Sugestie zmian i pomysły.

@milioner,  kilka z opisanych przez Ciebie rzeczy u mnie nie występuje - jeszcze - ale teraz wiem co mnie czeka. Coś z tym Horizonem m u s z ą  wkońcu zrobić bo klienci będą się zwyczajnie przenosić do innego operatora (teraz juz chyba każdy ma inne alternatywy). Ja mam nówkę także daję im 2 lata czasu   .... chyba że w międzyczasie będzie okazja zrezygnowania z umowy (zmiany programpowe itp.) . Wymiana na nowe dekodery ? na to nie licze, ale mogliby cos robic z tym softem a ktoś wcześniej pisał że ostatnia aktualizacja była ...... w styczniu br., przy takiej ilości zgłaszanych problemów to jes po prostu nieteges.

Konkretny przykłada działania złomu z wczoraj.

Na TVP Sport 20.20 mecz MŚ piłkarek ręcznych Brazylia - Dania. Początek 20.30.

Musiałem załatwic kilka ważnych spraw wieczorem i ustawiłem nagrywanie. Wróciłem do domu około 21.30 i chciałem sobie zacząć oglądać mecz od początku podczas gdy nagrywanie jeszcze trwało. No i oczywiście nic z tego. Przy próbie odtwarzania czarny ekran. Ok. Więc myślę sobie że obejrzę coś z VOD. Wchodzę sobie na HBO OD i chce włączyć jakiś serial. A tu komunikat że nie można i trzeba restart lub zadzwonić do BOK (podany kod błędu). Nie mogłem restartować bo trwało nagranie meczu. Więc wyłaczyłem złom i czekam do końca meczu. O 22.40 włączam złom i chcę odtworzyć nagrany mecz. *****. Nic  z tego. Po zakończeniu nagrania nadal nie chce odtworzyć. Restart złomu i kolejne czekanie... i po restarcie w końcu łaskawie mogłem zobaczyć nagrany mecz...

Kłopoty ze złomem są codziennie.

Specjalista
98 26 0

krupniok200 napisał(a):

otóż przy nagrywaniu serii dekoder nie zapisuje w bazie danych które odcinki zostały nagrane,

pisałem że u mnie tego nie ma  .... do czasu,  teraz mogę potwierdzić, dekoder mimo że ma nagrane odcinki na dysku nagrywa je ponownie (te same) kiedy przyjdą powtórki (zaznaczam że w zaplanowanych nagraniach nie miałem zazanczonej tej serii/sezonu do nagrania - bo juz siedzi na dysku)

Także kolejna funkcja Horizona  do  p o p r a w y  !  

kiedy ten soft ?