UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inne usługi

ROZWIĄZANE
Highlighted
Zawodowiec
273 99 13

Kiedy appka Moje UPC?

To już przerasta ludzkie pojęcie. Przetestowaliśmy (ja, Marcinosr, GDA i paru innych testerów) appkę Moje UPC w LISTOPADZIE ubiegłego roku. Testy zakończono i od tamtego momentu cisza w temacie. Rozumiem, że są teraz ważniejsze tematy (puma6), ale nie dostaliśmy odpowiedzi co dalej z appką. Kiedy zostanie udostepniona?

https://zanimnapiszesz.info
8 ODPOWIEDZI
Menedżer Społeczności
188 140 50

Re: Kiedy appka Moje UPC?

@MrPepka Bliżej niż dalej 

Doszlifowujemy wersję, która powstała po Waszych testach. Możliwe, że będziemy robić jescze testy z udziałem Społeczności przed releasem. Stay tuned.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Inspirator
10 9 0

A jest gdzieś możliwość zapisania się na testy aplikacji ?

GDA
Pan Abonent ;-)
361 182 20

Apka nie różni się niczym od tego co widzisz na telefonie 

Jedynie wyprowadza MojeUPC z przeglądarki telefonu

CI+| Horizon HD H/S | 250 Mb/s
Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Menedżer Społeczności
188 140 50

@szczepaniu jak będziemy je uruchamiać, to będę o Tobie pamiętać

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Zawodowiec
377 173 21

@MrPepka tak z ciekawości...po co Ci ta apka? Według mnie to marnowanie zasobów. Nic nowego nie wnosi i w stosunku do wersji przeglądarkowej ma ograniczone możliwości. 

Pozdrawiam
Zawodowiec
273 99 13

To co myśmy mieli to była wersja beta. Ta pełnoprawna nie będzie nas przerzucała do strony no i nie trzeba będzie odpalać za każdym razem przeglądarki i marnować zasobów telefonu (lub tabletu) zbędnie. Że też nie wspomnę o zaoszczędzonym czasie.

https://zanimnapiszesz.info
Ekspert
119 36 0

MrPepka napisał(a):

To co myśmy mieli to była wersja beta. Ta pełnoprawna nie będzie nas przerzucała do strony no i nie trzeba będzie odpalać za każdym razem przeglądarki i marnować zasobów telefonu (lub tabletu) zbędnie. Że też nie wspomnę o zaoszczędzonym czasie.

Ja bym jeszcze poprosił jakiegoś moderatora lub admina o to czy wersja beta była "okrojona" i wersja pełna nie będzie przerzucać do strony www z komunikatem "aby skorzystać z tej opcji zaloguj się na naszej stronie www"

Czy jednak pełna wersja też będzie miała kilka opcji, a reszta = i tak będzie komunikowało by przejść na WWW itp?

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Zawodowiec
377 173 21

@MrPepka twoje argumenty mnie nie przekonują, dalej nie widzę sensu w wypuszczaniu tej apki, ale to, że ja nie widzę nie oznacza, że inni - jak Ty, nie widzą.

Co do okrojenia, to nie ta beta nie była okrojona.

Już dokładnie nie pamiętam co chciałem zrobić (zdaje się że jakieś hasło zmienić) to za każdym razem zaloguj się do serwisu www. No chyba, że posłuchali naszych rad i poprawią apkę (może stąd ta cisza i późnienie) wtedy powiedzmy - była by funkcjonalna. Niestety nadal w mojej opinii, przy tak wielu innych nierozwiązanych problemach, pozostanie mało potrzebną aplikacją.

Pozdrawiam