UPC
mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Internet - Technikai segítség

MEGOLDVA
Fórumozó
2 0 0

Connect Box - Menü elérés, router áthelyezés

Üdv Mindenkinek!

Első kérdésem az lenne, hogy milyen IP címmel, és milyen bejelenkezési user ID-val, jelszóval tudok belépni a Connect Box konfigurációs menüjébe? Jó lenne egy-két paramétert ellenőrizni.

A másik kérdésem az lenne, hogy az UPC szerelő, aki telepítette ezt az új routert, a Connect Boxot, igen rövid bejövő kábelre kötötte. Így aztán a box lent a földön van egy szoba sarkába, a TV és hifi közelében. Ennek az lett az eredménye, hogy a konyhába, meg távolabbi szobákban már nincs is Wifi, ráadásul a szintén Wifi-n működő TV hangrendszert is összezavarta. Ahol meg van is Wifi, ott is jóval lassabb a kelleténél. Ez nem túl szerencsés. Nem tudom a boxot áttelepíteni más helyre, pl. a szoba közepe felé egy szerkrény tetejére, ahonnan sokkal jobban sugározna, a zavaró más berendezésektől távol.

Mit tegyek, vegyek több méter koax kábelt, és hosszabítsam meg, vagy hívja UPC szerelőt?

Zoltán

Címkék (3)
2 VÁLASZOK 2
Profi fórumozó
13 1 1

Re: Connect Box - Menü elérés, router áthelyezés

Üdv Zoltán!

Itt nem fognak válaszolni a UPC-től... :( Csak magunkban bosszankodunk néha.)

192.168.0.1 az ip cím.A jelszót pedig a router alján találod meg settings password címen.

Javaslom hogy UPC szerelővel hosszabíttasd meg a kábelt az áthelyezéskor mert utána bármilyen problémád lenne azonnal elutasítják a segítséget.(Ha egyáltalán foglalkoznának bármivel is...)

Üdv!

Egy sorstárs Zoltán.(Én is)

Fórumozó
2 0 0

Re: Connect Box - Menü elérés, router áthelyezés

Köszi Zoltán, már be tudtam lépni. 

Igazad van, a router áthelyezését a UPC-re bíznám.

Köszi és Üdv

Zoltán