UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

Użytkownik
9 0 0

Brak powiadomień samsung s8

Witam, od niedawna korzystam z usług upc, mam dekoder horizon, i zaobserwowalem pewnien probelm z siecią wifi na swoim smartphonie. Po np. 20 min połączenia z siecią wifi przestaje otrzymywać powiadomienia ze snapchata messengera i insta jak jest wygaszony ekran telefonu. Próbowałem już chyba wszytkiego, łącznie z przywroceniem ustawień fabrycznych na tel, ale nic nie pomaga. Dodam ze w przypadku innych sieci wifi nie ma tego problemu wiec musi to lezec w ustawieniach mojej sieci. Pomocy!!!

19 ODPOW. 19
Menedżer Społeczności
457 410 137

Re: Brak powiadomień samsung s8

@slayer1916 Witaj w Społeczności UPC!

Próbowałeś zresetować dekoder Horizon do ustawień fabrycznych?

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007299

Przeczytaj proszę dokładnie, abyś uniknął utraty nagrań.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tytan
2162 821 71

@slayer1916 

Być może w stanie czuwania telefonu usypiane jest też wifi na tym telefonie.

W opcjach połączenia wifi powinno być ustawione w telefonie: 

wifi włączone w trybie uśpienia - zawsze.

Można tez zresetować guzikiem sekcję modemową na Horizonie (guzik na tylnym panelu z napisem RESET - trzymamy go 30s i puszczamy).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
9 0 0

Nic niestety sie nie poprawiło.... 

Konto zbanowane
441 160 27

A jakiś tryb oszczedzania energii masz włączony ? 

Użytkownik
9 0 0

@Informatygnapisał(a):

A jakiś tryb oszczedzania energii masz włączony ? 

Od strony telefonu jest wszystko ok, na innych sieciach działa bez problemu. 

Wykładowca
815 193 10

Gdzieś kiedyś ktoś pisał, że modem przełącza się w tryb oszczędzania energii jak nikt z niego nie korzysta pomimo podłączenia do sieci. Nie wiem ile w tym prawdy i nie pamiętam gdzie to przeczytałem. Dlatego niech @Kamil lub @GMateusz potwierdzi lub nie ta plotkę.

Tytan
Tytan
1977 979 157

@brtknapisał(a):

Gdzieś kiedyś ktoś pisał, że modem przełącza się w tryb oszczędzania energii jak nikt z niego nie korzysta pomimo podłączenia do sieci.

owszem 

ale nie dotyczy to Horizon-a

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Użytkownik
9 0 0

Witam, sprawdzilem inny telefon na androidzie i problem jest ten sam, czyli mozna przyjac ze nie ma powiadomien push na urzadzeniach z androidem....

Tytan
2162 821 71

@slayer1916 

Często korzystam z Horizona jako z lokalnego AP i nie mam problemu na moim fonie z powiadomieniami z sieci wifi jakie ten AP generuje.

Może problemem jest tu sam Android a dokładnie jego wersja.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
9 0 0

Problem dotyczy tylko mojego s8, inne telefony działają, prosiłem o wymianę dekodera, ale niestety nie jest to mozliwe, dzięki upc. 😥 Co ciekawe podłączyłem się z free wifi i działa bez problemu. 

Wykładowca
815 193 10

@slayer1916napisał(a):

Witam, sprawdzilem inny telefon na androidzie i problem jest ten sam, czyli mozna przyjac ze nie ma powiadomien push na urzadzeniach z androidem....

@slayer1916napisał(a):

Problem dotyczy tylko mojego s8, inne telefony działają, prosiłem o wymianę dekodera, ale niestety nie jest to mozliwe, dzięki upc. 😥 Co ciekawe podłączyłem się z free wifi i działa bez problemu. 

To jak to jest w końcu?

Użytkownik
9 0 0

Mam jeszcze jeden tel. na androidzie, i powiadomienia działają, poprzednia informacje była nieprawdziwa. Dlaczego wszystko działa na free wifi a na moim routerze nie? 

Tytan
2162 821 71

@slayer1916napisał(a):

Mam jeszcze jeden tel. na androidzie, i powiadomienia działają, 

Jaka to marka działającego telefonu, jaka wersja Androida jest na tym działającym fonie a na tym S8?

Użytkownik
9 0 0

Działa na xiaomi redmi note 3 pro, android 6

Nie działa s8 android 9 pie