UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 1

Horizon / bridge / własny router

Witam. Mam dekoder Horizon, który służy również jako router. Niestety nie spełnia on moich wymagań i chciałbym wstawić swój własny router. Do teog potrzebny jest tryb bridge. Z przeczytanych tutaj wpisów wnioskuję, że włączenie trybu bridge w dekoderze Horizon jest niemożliwe. Ale gdy rozmawiałem dzisiaj z konsultantem to delikatnie się zdziwił gdy tak powiedziałem. Ostatecznie szybko się z tego wycofał i potwierdził, że do Horizona powinienem wziąć jeszcze modem Connect Box, w którym będę mógł włączyć bridge.

Jak to w końcu jest? Ja nie widzę opcji włączenia bridge na Horizonie, ale może serwisant będzie mógł włączyć taką opcję zdalnie, co? Pozdrawiam.

5 ODPOWIEDZI
Profesor
1512 406 77

Re: Horizon / bridge / własny router

Nie ma możliwości włączenia trybu bridge w Horizonie. Opcja ta jest zablokowana w sofcie Horizona

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
666 157 24

Tak na marginesie tylko dodam, że mi również konsultant-telesprzedawca próbował kilka dni temu wcisnąć bajkę, ze w horizon bridge jest. Skoro sytuacja powtarza się juz któryś raz, moze warto by było to poprawić systemowo i lepiej przeszkolić konsultantów. 

Moderator
844 551 143

@Jaco skontaktuj się proszę jutro (zasadniczo to dzisiaj) z nowym kolegą @akrol i umów go na bezpłatną dekonsolidację sprzętu.

Użytkownik
2 0 1

@GMateusznapisał(a):

@Jaco skontaktuj się proszę jutro (zasadniczo to dzisiaj) z nowym kolegą @akrol i umów go na bezpłatną dekonsolidację sprzętu.

@GMateusz Co to jest ta dekonsolidacja?

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

to znaczy że otrzymasz Connect Boxa i będziesz mógł skorzystać z rozwiązania o które prosisz