UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Wykładowca
754 175 32

Re: Horizon i dysk NAS

@GDA, a ja lubię odpowiadać na twoje posty. Moje musisz ignorować, bo ciężko Ci odpowiedzieć merytorycznie i rzetelnie, albo chociaż spojżeć na problem, z innego punktu widzenia niż twój własny. Z głupkami potrafisz się przekomarzać kilka miesięcy na temat głupot

Jeśli coś napisałem nie tak, to proszę udowodnij gdzie tkwi błąd a z radością przyznam Ci rację. Sam wiesz, że po pierwsze UPC potrafi być okazjonalnie bardzo indywidualne w podejściu do klienta, a dwa, że co jest problemem dla jednego konsultanta, dla innego jest zupełnie normalne. 

Ochłoń trochę, daj odpocząć żyłce na czole i porozmawiajmy merytorycznie. A jak nie potrafisz to dodaj do ignorowanych i żyj szczęśliwie w swoim świecie.

GDA
Pan Abonent ;-)
1258 646 103

@zylxnapisał(a):

Ochłoń trochę, daj odpocząć żyłce na czole i porozmawiajmy merytorycznie. A jak nie potrafisz to dodaj do ignorowanych i żyj szczęśliwie w swoim świecie.

z przyjemnością bym to zrobił ale "niedasie"

a resztę takich tekstów to zostaw sobie na inne fora

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Wykładowca
754 175 32

Kolego @GDA, nie zamierzam nic zachowywać na inne fora. Chcesz ze mną merytorycznie podyskutować to jestem do dyspozycji. Wszak w niejednym temacie się zgadzamy. Chcesz się wyzywać, obrażać czy też na siłę udowadniać swoje racje to niestety trafiłeś pod zły adres.

Kolega @Pudens, miał problem, nakierowałem go na jego rozwiązanie, oraz poparłem to innymi informacjami z tego forum z kilku ostatnich tygodni i własnym doświadczeniem (sprzed kilkunastu dni), a  ty wyskoczyłeś z wycieczką osobistą Przepraszam, jeśli moja opinia, mój światopogląd czy włosy na mojej głowie Cię denerwują. Nic na to nie poradzę.

PS: Ciągle nie odpowiedziałeś mi, jak to jest z tym "niespełnianiem wymagań technicznych". 

Moderator
932 600 151

Kolejna bezcelowa dyskusja. Zamykam temat.