UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

Adept
1 0 0

HORIZON-INTERNET

Hej.

Ludzie z UPC powiedzieli, że zmieniając usługe na nowy Horizon beda musieli zabrac router i zostanie jedynie Horizon. Problem mam taki, że komputer stacjonarny mam na parterze, a telewizor na piętrze. Internet w PC chce mieć po kablu (teraz wędruje od routera). Pytanie brzmi: co będzie jak zabiora stary router? Człowiek w UPC powiedział, że teraz wszystko idzie przez horizona. Nie ukrywamn, że moje zaawansowanie techniczne jest na miernym poziomie więc prosze o wyrozumiałość.

6 ODPOW. 6
Naukowiec
1158 339 48

Re: HORIZON-INTERNET

A jaki obecnie masz modemorouter od UPC? Wszystko zalezy jakie kable i dokąd masz poprowadzone.

PS: Biorąc pod uwagę ostanie problemy dekoderów Horizon z usługami Google, wystrzegał bym się takiego rozwiązania jak ognia. Negocjując z działem utrzymania klienta możesz pozostać na ofercie z dwoma urządzeniami końcowymi. 

Tytan
Tytan
1855 935 140

@SamFrancisco40napisał(a):

Hej.

Ludzie z UPC powiedzieli, że zmieniając usługe na nowy Horizon beda musieli zabrac router i zostanie jedynie Horizon.

Tak

przy umowach z FB300 Mb/s dostajesz Horizon 3w1

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Tytan
857 553 72

@zylxnapisał(a):

A jaki obecnie masz modemorouter od UPC? Wszystko zalezy jakie kable i dokąd masz poprowadzone.

PS: Biorąc pod uwagę ostanie problemy dekoderów Horizon z usługami Google, wystrzegał bym się takiego rozwiązania jak ognia. Negocjując z działem utrzymania klienta możesz pozostać na ofercie z dwoma urządzeniami końcowymi. 

Przestań siać zamęt. Jest kilka przypadków ale to nie oznacza reguły. Nosz w morde jeża zaczynasz być strasznie irytujący w czytaniu. Niby kumasz baze i to jak to wszystko funcjonuje ale w sianiu paniki to jesteś pierwszy.

Kilka przypadków chroby nie oznacza epidemi, weź to sobie do serca. Zaczynasz wpadać w paranoje a przy okazji próbujesz wciągnąć w nią innych.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Wykładowca
815 195 10

Jak masz router już, to wystarczy powiedzieć technikowi, że nie zgadasz się na jego zabranie. Ja w grudniu przedłużałem umowę i też miałem tą opcję z 300Mb/s i Horizonem 3w1, technik przyszedł do mnie z wymianą routera na ConnectBoxa sam z siebie, powiedziałem, że zostaje u mnie router ten co mam i nawet nic nie powiedział, zamontował tylko Horizona z nagrywarką (i skonfigurował), tego bez nagrywarki sobie zabrał i poszedł po podpisaniu dokumentów.

Tytan
857 553 72

Info z początku stycznia. Bylem obecny przy podłączeniu u sąsiada. Miał it z CB, dokupowal TV. Technik poinformował go ze wlasnie dostali maila ze koniec z dekonsolidacja do prędkości 300Mbit. Odgornie narzucone konsolidacje usług do horizon.

@brtk powiedz co taki technik ma zrobić?

On ma przykazane ze maja robic konsolidację a ty sie nie zgadzasz.

Ja na miejscu technika bym wyszedł i pojechał pod nastepna instalacje ale jak znam zycie to by zbulwersowany klient zaraz dzwonił jaki to technik zly pomimo tego ze nie zawinił. On jest od tego zeby robic wedle narzuconych procedur.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Wykładowca
815 195 10

Jako że jestem jaki jestem, dałbym mu iść do domu bez instalacji jak się nie zgodzi, a UPC samo by wróciło do mnie z tym co chcę. Ogólnie według mnie, powinni na siłę dawać te ConnectBoxy i się ich pozbyć jak najszybciej i zamówić niezbugowany hardware'owo sprzęt zamiast tej pumy6.