UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
3 1 1

Horizon Jako AP przez ConnectBoxa

Hej.

Probuje uruchomic Horizona jako AP problem jest taki ze po podpieciu go pod ConnectBoxa nic sie nie dzieje, dioda w routerze sie nie zapala. Myślałem że to wina kabla bo sam go zaciskałem i ma około 15m ale po podpieciu tego samego kabla pod  PLC internet przez Horizona ruszył a więcto chyba nie wina kabla. Mam wrażenie jakby router nie widział wpiętego kabla od Horizona, ale ten ktory idzie do komputera juz widzi....

Pozdrawiam

5 ODPOWIEDZI
Nauczyciel
666 157 24

Re: Horizon Jako AP przez ConnectBoxa

Musisz najpierw skonfigurowac horizona. Na pilocie dekodera naciśnij MENU, a następnie wybierz KOŁO ZĘBATE > SIEĆ > POŁĄCZENIE PRZEZ ZEWNĘTRZNY MODEM > ISTNIEJĄCA SIEĆ.

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007469

Inspirator
3 1 1

Robiłem tak niestety nic to nie daje .

Nauczyciel
666 157 24

Skoro kabel na pewno dobry, to może horizon potrzebuję odświeżenia. Możesz spróbować wykonać reset urządzenia. 

Profesor
1292 586 48

@krzychusu

HZN ma 2 porty LAN - przepnij przewód do drugiego portu.

I sprawdź połączenie na jakimś przewodzie gotowym.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
3 1 1

Udało się, niestety ale to byla tylko i wyłącznie wina kabla, po ponownym zarobieniu wszystko działa (pierwszy kabel który sam zarabiałem). 

Ale zasięg Horizona to lekko mówiąc żenada, dobrze ze nie zdecydowałem się na użycie Horizona jako modemu jak to proponował konsultant.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc 😁