UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Konto zbanowane
2383 537 108

Re: Internet 250 mb/s

A bierzesz pod uwagę fakt, że horizon może Ci się zepsuć i nic nie będziesz miał? Jasne, że wszystko się psuje, ale gdy masz osobny dekoder i osobny modem to nawet jak ci się dekoder popsuje to modem ci dalej działa i masz przynajmniej internet. Poza tym wydaje mi się, że jesteś mało wymagającym użytkownikiem patrzącym tylko na wyniki na speedteście.

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
Tytan
1978 979 157

Kiedy ostatnio box odmówił Ci współpracy?

To jest tak samo jak z autem, 25 lat wożę zapas w samochodach a jeszcze nigdy się nie przydal
-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
2162 821 71

@GDA
"To jest tak samo jak z autem, 25 lat wożę zapas w samochodach a jeszcze nigdy się nie przydal "
Wyjmiesz z auta i jutro go będziesz potrzebował - ot taka złośliwość rzeczy martwych

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
349 129 7

@MrPepka napisał(a):

A bierzesz pod uwagę fakt, że horizon może Ci się zepsuć i nic nie będziesz miał? Jasne, że wszystko się psuje, ale gdy masz osobny dekoder i osobny modem to nawet jak ci się dekoder popsuje to modem ci dalej działa i masz przynajmniej internet. Poza tym wydaje mi się, że jesteś mało wymagającym użytkownikiem patrzącym tylko na wyniki na speedteście.

Odpowiedz dałem już wcześniej. Zamiast płacić 8 zł miesięcznie za prąd do dodatkowego modemu, wolę mieć bezpłatną kartę w Virgin mobile i w razie potrzeby doładować 10 GB za 10 zł. Przez ponad 10 lat bycia w różnych kablówkach żadne urządzenie nie wymagało wymiany, nie uległo usterce. Korzyści jakie daje Horizon, są dla mnie warte więcej niż strach przed tym, że się zepsuje.

Co do wymagań, to gdyby tak było nie płaciłbym za 500 Mb a pozostał przy 120. Fakt, że nie gram online, ale Netflix 4k i kilka osób w domu, które też siadają na YT również wymagają szybkiego łącza. Obecnie jak już pisałem większy nacisk kładę na prędkość wyjściową. Gdyby przy 500 było 50 to zapewne nie miałbym skrupułów wyłączyć modem Horizona.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Konto zbanowane
2383 537 108

@brodacz napisał(a):

@MrPepka napisał(a):

Co do wymagań, to gdyby tak było nie płaciłbym za 500 Mb a pozostał przy 120. Fakt, że nie gram online, ale Netflix 4k i kilka osób w domu, które też siadają na YT również wymagają szybkiego łącza. Obecnie jak już pisałem większy nacisk kładę na prędkość wyjściową. Gdyby przy 500 było 50 to zapewne nie miałbym skrupułów wyłączyć modem Horizona.

I to są te wysokie wymagania? To faktycznie Tobie wystarczy Horizon, ale nie wszystkim. Dlatego dobrze, że jest ten wybór.

https://zanimnapiszesz.info