UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

Nauczyciel
666 157 24

Re: PAKIET HORIZON SELECT i FIBER POWER 150MB/S

Nie wiem, musisz spróbować. Jest spora szansa że są połączone bezpośrednio albo przez switch. 

Użytkownik
11 0 0

Siema, niestety kolorowo być nie może, podłączyłem RJ45 z dekodera do gniazdka i w pokoju z gniazdka do komputera i niestety żadnej reakcji, szwagier mówi, że monter z UPC grzebał przy jakiejś skrzynce i twierdzi, że potrzebuje tam jakoś podłączyć ten internet, pomysły ? Próbuje dodzwonić się na ich infolinie ale 5 minut nikt nie odbiera :X 

Nauczyciel
666 157 24

@JAKUBVVIDEOS, monter UPC łączył kabel koncentryczny, Ty chcesz połączyć skretkę już za ich urządzeniem końcowym. Na pewno nikt na infolini nie będzie Ci miał jak pomóc. Znajdź skrzynkę, gdzie kończą się kable do gniazdek rj45, bo one musza sie gdzies konczyc, tam sobie sam połączysz.

Użytkownik
11 0 0

Coś takiego mam w tej "skrzynce" 49199515_269636773715282_1776933536356368384_n.jpg49686410_2266524640290950_2155330561839726592_n.jpg

Użytkownik
11 0 0

Chodzę po tym mieszkaniu i nie mam pomysłu gdzie to może być ukryte hah 

Profesor
1292 586 48

@JAKUBVVIDEOS

A te "szare" przewody w tej "skrzynce" to co to jest i od czego - nie jest to właśnie skrętka?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
844 551 143

@KOCUREK1970 według mnie jak najbardziej to jest skrętka.

Profesor
1292 586 48

@GMateusz

Też tak myślę.

@JAKUBVVIDEOS

Zatem masz tam 4 (jeśli dobrze na foto widzę) przewody RJ45 (choć są połączone w pentlę)- przeciąć je, zarobić wtyczki wedle standardu T-568B, i tak samo w gniazdku:

Standard RJ45 T-568A T-568B.png

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
844 551 143

@JAKUBVVIDEOS zanim przetniesz kable jak radzi @KOCUREK1970 to jeśli to jest mieszkanie deweloperskie, to proponuję odezwij się do dewelopera, który je budował, żeby wysłał ci schemat jak pociągnięte są te kable.

Omnibus
445 344 35

Możesz tez skorzystać z szukacza par kabli, kosztuje około 50 zl

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Profesor
1292 586 48

@GMateusznapisał(a):

@JAKUBVVIDEOS zanim przetniesz kable jak radzi @KOCUREK1970 to jeśli to jest mieszkanie deweloperskie, to proponuję odezwij się do dewelopera, który je budował, żeby wysłał ci schemat jak pociągnięte są te kable.

W sumie było by to strasznie dziwne i nielogiczne, by do tej "skrzynki" ciągnąć przewody od tak tylko byle tam były i gdzieś wystawały w formie "pętli"

Ale masz rację, schemat (jeśli jest ) wiele powie.