UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Tytan
1439 822 568

Re: Problem z polaczeniem wifi

Proponuję znaleźć jakiś poradnik połączenia dla tego modelu, bo ja tutaj problemu z działaniem sieci nie widzę. Może YI ma swoje forum?

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
2162 821 71

@Choco811napisał(a):

To jest YI Home Camera,przez ten dekoder mam problem z siecia i kamera nie widzi zadnej!zaluje ze sie dalam namowic na to dziadostwo. 

Z tego filmu wynika, że NIE da się tej kamery podłączyć do własnej sieci wifi:

https://youtu.be/HNhWKRzhWes

Ta kamera sama generuje własną siec wifi i to do niej musimy się zalogować.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
8 0 0

Problem w tym ze kamera nie widzi sieci ani 2.4GHz ani 5.4GHz musze zawilac goscia od upc niech to zrobi i tyle

Tytan
2162 821 71

@Choco811 

W moim poście wyżej ma Pani linka do filmu na YT, tam wyjaśniono co zrobić by kamerka zadziałała.

A dokładnie od tego momentu:

https://youtu.be/HNhWKRzhWes?t=129

https://youtu.be/bdk_f92PEQo?t=260

I tu od razu uprzedzam, tej kamerki nie da się podłączyć do naszej sieci wifi w domu, nie da się jej wykorzystać jako podgląd mieszkania np z pracy czy urlopu.

Kamerka działa nam tylko lokalnie w domu i tylko przez smartfona.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
1247 359 57

@Choco811 Wzywacz sobie możesz, ale najpierw zobacz, ile UPC liczy sobie za takie usługi. Przywróc kamerkę do ustawień domyślnych i wyszukaj za pomoca jej intefejsu dostępne sieci WiFi. To po prostu musi działać. 

Użytkownik
8 0 0

Wystarczylo wlaczyc w komorce w ustawieniach ze jest widoczny dla innych urzadzen i od razu pojawila siw siec!!alw dzieki za wszystkie rady

Tytan
1439 822 568

Wspaniale - po dwóch stronach tematu udało się ustalić to co wszyscy wiedzieli od samego początku, że UPC nie jest tutaj niczemu winne. Cieszymy się @Choco811 że podłączyłeś swoją kamerkę do sieci. Jeśli będziesz mieć dalsze pytania np. na temat jej działania to tak jak prosiłem wcześniej udaj się na forum Xiaomi. Temat zamykam. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.