UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Re: Wifi horizon jak ustawić?

@- napisał(a):

@zylxnapisał(a):

@-, Ja na 2.4ghz na sprzęcie który żadnego MIMO raczej nie obsługuje przez jedną ścianę wyciągam 70-95mbs. I to przy kanale 20mhz, bo CB za nic nie che ustawić u mnie 40mhz, mimo, że eter w miarę czysty. Co nie znaczy, że każdy tyle u siebie wyciągnie. Teoretycznie maks przy 20mhz to 150mbs.

@zylxnapisał(a):

@-, Ja na 2.4ghz na sprzęcie który żadnego MIMO raczej nie obsługuje przez jedną ścianę wyciągam 70-95mbs. I to przy kanale 20mhz, bo CB za nic nie che ustawić u mnie 40mhz, mimo, że eter w miarę czysty. Co nie znaczy, że każdy tyle u siebie wyciągnie. Teoretycznie maks przy 20mhz to 150mbs.

Karta o której pisałem korzysta z dwóch anten i na Conect box wymusza 40 MHz i zestawia połączenie 300mbs a jest warta uwagi dlatego że jej cena to około 40 zł i nie ma potrzeby inwestowania w dość drogie ac 

Ładnie odleciałeś "ac dość drogie" ? 

Kartę ac kupisz spokojnie za ok. 90 zł i uzyskasz na niej wyższą prędkość niż 150 czy 300....A tak polecisz kupić kartę za 40zł a po roku jak użytkownik będzie mial 500 czy 1000 kolejną? tym razem za 90zł?? fakt oszczędność

#EDIT

@-

Dobra...miło się gawędziło i fajnie było usłyszeć twoją opinie (poważnie piszę, zawsze to jakieś inne spojrzenie na świat) ale nie będę dalej zaśmiecał forum i marnował pięknego dnia

Miłego weekendu życzę

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@-napisał(a):

@- ty uważasz tak...ja inaczej proste. A żaden z użytkowników ani nie ma obowiązku tego czytać ani korzystać.

Ponad to sam zacząłeś od tego jakie karty użyłeś itp. a na ustawieni routera zwróciłeś uwagę dopiero po mojej uwadze. Bo ważniejsze było "doładować" mi i pokazać jak bardzo się "myliłem" co oczywiście jest bzdurą....

A zacznijmy od tego, że nie tylko ustawienie ale i odległość urządzenia od routera jest ważna, po drugie tak skoro kanały 1, 6, 11 są zajęte to reszta kanałów i tak "odczuwa" urządzania na tych 3 kanałach (czego tłumaczyć chyba nie muszę skoro tak dużo wiesz).

Pasmo 5 GHz jest w miarę wolne, pozwala na dużo większe prędkości i łatwiej użytkownikowi nie informatykowi podpowiedzieć korzystanie z tego pasma, niż "walkę o dobrą" prędkość na 2,4.  Tak poszedłem na łatwiznę Bo i takiego podejścia "zazwyczaj" wymagają użytkownicy, szybkiej, bezproblemowej pomocy.

Rozumiem, że Twoja wiedza i znajomość tematu podpowidziała Ci inne rozwiązanie. Pytanie tylko, co byś napisał jak po twoich poradach okazało by się, że user nadal nie osiągnął zamierzonych prędkości...A tak zazwyczaj kończą się eksperymenty na 2,4  

Ja w przeciwieństwie do Ciebie podzieliłem się doświadczeniem zdobytym metodą prób a Twoje porady na tym forum to nic innego jak kopiuj wklej z innych źródeł. Masz rację zresztą to napisałem na początku miałem zamiar Ci dokopać bo czytam na tym forum wiele cennych porad jednak nie są to Twoje porady. Twoje są zwykle ogólnikowe zaczerpnięte z innych źródeł nigdy nie poparte własnymi doświadczeniami

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@- skoro tak ładnie umiesz oskarżać to proszę o dowody...skąd i co skopiowałem ?

Wszystko co piszę jest tylko i wyłącznie moją opinią zaczerniętą z wieloletniego doświadczenia, to że moje posty Ci się nie podobają...trudno jakoś to przężyje ale obrażać się nie dam przez młokosa który sobie wstawił obrazek admin by się dowartościować....

-
Nie dotyczy
1070 0 58

Dalsza dyskusja z Tobą to strata czasu każdy kto skopiuje Twoje wypowiedzi i wrzuci  w wyszukiwarkę znajdzie sam skąd każdą swoją wypowiedź zaczerpnąłeś. Co do młokosa bardzo się pomyliłeś. I jak napisałem na początku konto założyłem tylko po to by pokazać innym użytkownikom brak jakichkolwiek sensownych zastosowań Twoich porad. Ktoś kto szuka pomocy na forum cgce wiedzieć co może zrobić ze sprzętem którym dysponuje. Informacje których Ty udzielasz otrzyma też od Panienki w sklepie RTV która  będze mu sprzedawała nową kartę taki To poziom Twojej wiedzy

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@- skoro tak to zrób to i udowodnij mi...proszę  

Wiesz oskarżenia rzuca się łatwo, gorzej je udowdnić...

Jak już pisałem, póki co to w swojej przechwspaniałej opinii zapomniałeś o najprostszej rzeczy czyli ustawienie routera o którym wspomniałeś po tym jak cię upomniałem oraz chciałeś udowodnić jak to karty ac są mega drogie, co jest oczywiście wielką bzdurą i kłamstwem. Twoja bajka o warunkach wifi w jakich robiłeś test to zapewne też jedno wielkie kłamstwo. I ty masz czelnosć młokosie zarzucać mi jakieś kopiowanie? 

Mam propozycję, skoro tak się pofatygowałeś i zalożyłeś konto tylko po to by mi dopiec, zrób to samo w drugą stronę i skasuj je równie szybko  

GDA
Pan Abonent ;-)
1258 646 103

@- napisał(a):

Mam propozycję, skoro tak się pofatygowałeś i zalożyłeś konto tylko po to by mi dopiec, zrób to samo w drugą stronę i skasuj je równie szybko  

uprasza się o nie karmienie trolli 

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@GDA fakt poniosło mnie  

Dość czasu już straciłem na te jego kłamstwa i bzdury....teraz znowu któryś MOD będzie miał sprzątania...

-
Nie dotyczy
1070 0 58

Nerwy puszczają? Konta nie usunę a gdy zauważę kolejną bzdurę w Twoim wydaniu znów napiszę może to Cię zmobilizuje do wykrzesania z siebie odrobiny chęci aby udzielić odpowiedzi oraz poprowadzić kogoś krok po kroku do rozwiązania problemu Pozdrawiam

Nauczyciel
560 391 48

@- napisał(a):

Nerwy puszczają? Konta nie usunę a gdy zauważę kolejną bzdurę w Twoim wydaniu znów napiszę może to Cię zmobilizuje do wykrzesania z siebie odrobiny chęci aby udzielić odpowiedzi oraz poprowadzić kogoś krok po kroku do rozwiązania problemu Pozdrawiam

Heh a to dobre. Jedyne bzdury które widzę to te twoje wypocinki i próby za wszelką cenę bycia kimś.  Widać po twoich wpisach że masz wyjątkowo smutne życie skoro próbujesz je ukłądać innym.

@- jest jednym z fundamentów tej społeczności, możesz to zaakceptować bądź nie natomiast ty wykopując już dawno rozwiązany temat nie wnisołeś kompletnie nic.

Proponuję żebyś zajrzał do swojej domowej apteczki i poszukał maści na ból du.y, z twoich wypowiedzi można wywnioskować że pilnie jej potrzebujesz.

Nie pozdrawia i nie życzę powodzenia.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
560 391 48

Jak widać powinieneś ją nabyć wraz.ze stosowna zawartoscia.

EOT bo mi szkoda klawiatury na Ciebie.

Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Profesor
1619 418 83

@-

Jak Ci tak źle to idź się wypłacz na wypoku

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1375 607 54

@- napisał(a):

Zatem skoro my nie potrafimy pomóc Autorowi, to może Pan pospieszy mu z pomocą?

Chętnie się zapoznam z Pańskimi dokonaniami w tym kierunku!

Czekamy - ale tak właśnie krok po kroku proszę to objaśnić.

Niech inni na tym korzystają a może i my z towarzystwa się też czegoś nauczymy.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@KOCUREK1970napisał(a):

@-napisał(a):

Zatem skoro my nie potrafimy pomóc Autorowi, to może Pan pospieszy mu z pomocą?

Chętnie się zapoznam z Pańskimi dokonaniami w tym kierunku!

Czekamy - ale tak właśnie krok po kroku poproszę.

Ale Pan chyba nie przeczytał wszystkiego co napisałem. przecież  opisałem ustawienia routera kanałów i szyfrowania. Proszę przeczytać całość Pozdrawiam

Profesor
1619 418 83

Tak skrótowo to i ja potrafię napisać. Napisz PEŁNYM zdaniem o jakie ustawienia Ci chodzi. A, pewnie jakieś mityczne ustawienia 

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
560 391 48

Mityczne ? Epickie.

hosting