UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Moderator
30 26 12

Re: Wifi horizon jak ustawić?

@- Mogę wiedzieć jaki masz cel obrażać innych? Forum nie należy do przepychanek, a kultura obowiązuje wszystkich. Zasada jest taka, że każdy powinien sobie pomagać, doradzać. Po to tu jesteśmy i traktujemy się z szacunkiem. A nie obrażać i pokazywać kto tu rządzi. Proszę Cię o przestrzeganie zasad i nie ubliżać. To nie jest miejsce to takich zachowań. 

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@MrPepkanapisał(a):

Tak skrótowo to i ja potrafię napisać. Napisz PEŁNYM zdaniem o jakie ustawienia Ci chodzi. A, pewnie jakieś mityczne ustawienia 

Jakby tego było mało towarzystwo wzajemnej adoracji ma problem z czytaniem. W kilka osób zdominowaliście forum i zastanawiacie się dlaczego coraz mniej osób je odwiedza. Ale cieszy mnie ten atak może następnym razem jak ktoś będzie potrzebował pomocy "fundament" Waszego forum skopiuje informaje z bardziej obszernych źródeł

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Martynanapisał(a):

@- Mogę wiedzieć jaki masz cel obrażać innych? Forum nie należy do przepychanek, a kultura obowiązuje wszystkich. Zasada jest taka, że każdy powinien sobie pomagać, doradzać. Po to tu jesteśmy i traktujemy się z szacunkiem. A nie obrażać i pokazywać kto tu rządzi. Proszę Cię o przestrzeganie zasad i nie ubliżać. To nie jest miejsce to takich zachowań. 

Ja nikogo nie obraziłem i nikomu nie ubliżyłem to do mnie pisano że mam ból d.   Tylko za to że wytknąłem brak merytorycznej odpowiedzi. A że forum zagarnęło kilku użytkowników adorujących się wzajemnie każdy widzi. Więc o jakich zasadach piszesz przeczytaj odpowiedzi na moje posty

-
Nie dotyczy
1070 0 58

Dzięki za poparcie ale naprawdę nie warto...niech sobie pisze co tam chce...

Przyszedł pokłamał, udowodnić nie umiał (bo i jak kłamstwa udowodnić) a teraz jeszcze was się czepi...nie ma sensu karmić trolla  

Profesor
1619 418 83

@- napisał(a):

Jakby tego było mało towarzystwo wzajemnej adoracji ma problem z czytaniem.  

No jak piszesz tak:

"wystarczła karta Tp-link 821n i ustawienie szyfrowania AES nie TKIP oraz wybranie kanału na  sztywno sprawdzi najprostszą aplikacją Wifi Analizer i oczywiście sygnał Wifi 802.1n częstotliwość 20/40 MHz"

To faktycznie. Trudno jest zrozumieć o co Ci chodzi. Jaka karta, gdzie ustawiłeś to szyfrowanie?

Aha i nie zgadzam się z tezą, że coraz mniej osób odwiedza to forum. Ja mam inne zdanie na ten temat patrząc na statystyki

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1258 646 103

@- napisał(a):

W kilka osób zdominowaliście forum i zastanawiacie się dlaczego coraz mniej osób je odwiedza

jesteś przykładem który obala twoja tezę-odwiedziłes to forum

bądź tutaj też i nikt nie zabroni Ci dominować ale gościu nie w takim stylu jaki prezentujesz

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1619 418 83

@- napisał(a):

Ja nikogo nie obraziłem i nikomu nie ubliżyłem to do mnie pisano że mam ból d.   Tylko za to że wytknąłem brak merytorycznej odpowiedzi. A że forum zagarnęło kilku użytkowników adorujących się wzajemnie każdy widzi. Więc o jakich zasadach piszesz przeczytaj odpowiedzi na moje posty

Nie w ogóle. Zarzucanie komuś kłamstwa i oczernianie drugiej osoby bez żadnych argumentów to według Ciebie nie jest obrażanie. Wypieprzaj gościu z tego forum i się na oczy więcej nie pokazuj

Profesor
1375 607 54

Ale Pan chyba nie przeczytał wszystkiego co napisałem. przecież  opisałem ustawienia routera kanałów i szyfrowania. Proszę przeczytać całość Pozdrawiam

Ależ przeczytałem i to bardzo uważnie - Pańskie stwierdzenie "u mnie jest all ok" (tak w uproszczeniu) już dało mi pogląd na sytuację.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@GDAnapisał(a):

@-napisał(a):

W kilka osób zdominowaliście forum i zastanawiacie się dlaczego coraz mniej osób je odwiedza

bądź tutaj też i nikt nie zabroni Ci dominować ale gościu nie w takim stylu jaki prezentujesz

To nie moja teza tylko członków w dyskusji o forum. Co do mojego stylu jaki prezentuję? to proszę przeczytaj wątki z ostatnich dwóch godzin w których jestem wymieniany ja nie rzucam bólem d.. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1258 646 103

@- napisał(a):

@GDAnapisał(a):

@-napisał(a):

To nie moja teza tylko członków w dyskusji o forum.

zaintrygowałes mnie?

których członków i gdzie ta dyskusja?

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@GDAnapisał(a):

@-napisał(a):

@GDAnapisał(a):

@-napisał(a):

To nie moja teza tylko członków w dyskusji o forum.

zaintrygowałes mnie?

których członków i gdzie ta dyskusja?

https://forum.upc.eu/t5/o-spolecznosci/dyskusja-o-spolecznosci-upc/m-p/5437#M156 

Profesor
1619 418 83

No i gdzie ta teza, że przez nas forum upada? Bo ja jej tam nie widzę

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@MrPepkanapisał(a):

No i gdzie ta teza, że przez nas forum upada? Bo ja jej tam nie widzę

Ale czego bym nie napisał Ty nie będziesz widział. To już nie moja wina że Tobie trzeba łopatą wyłożyć

Profesor
1375 607 54

@- napisał(a):

https://forum.upc.eu/t5/o-spolecznosci/dyskusja-o-spolecznosci-upc/m-p/5437#M156 

8. Gdyby nie my SAMI to myślę, że można by zamknąć to foum już dziś.

Pytania?

Nic nie upada, pomagamy innym, rejestrują się nowi, wszędzie dyskusja.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@MrPepka kolejne oskarżenie rzucone z powietrza...ot tak by tylko dopiec...bez dowodów...bez poparcia...klawiatura jak papier wszystko przymie...