UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Profesor
1512 406 77

Re: Wifi horizon jak ustawić?

@-

Wkleiłeś link o dyskusji z początku roku gdzie nikt słowem nie pisze, że chodzi o nas i walisz takim tekstem? Po co Ty tu siedzisz na forum?

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1292 586 48

@MrPepka

Widać owy Kolega nie odróżnia troski o społeczności jako forum a troski o samych userów, gdzie tego nikt nigdzie nie podnosi.

Wszak to właśnie tacy jak owa osoba odpychają od tego forum.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1054 0 58

Ilu z Was cały czas komentuje co napisałem? czterech. To Wy ciągniecie temat po co żeby mnie zdyskredytować. Po co tu jestem pytasz żeby pokazywać ludziom Waszą ignorancję

Profesor
1512 406 77

@-

Ale Ty pokazujesz ludziom SWOJĄ ignorancję.

#EDIT

Post wyedytowałem. 

Pozdrawiam

Jaco

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@MrPepkanapisał(a):

@-

Ale Ty pokazujesz ludziom SWOJĄ ignorancję, Ty głupi dzbanie

@MrPepka wreszcie jesteś sobą dajesz dalej pokaż poziom tego forum

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@Martynanapisał(a):

@- Mogę wiedzieć jaki masz cel obrażać innych? Forum nie należy do przepychanek, a kultura obowiązuje wszystkich. Zasada jest taka, że każdy powinien sobie pomagać, doradzać. Po to tu jesteśmy i traktujemy się z szacunkiem. A nie obrażać i pokazywać kto tu rządzi. Proszę Cię o przestrzeganie zasad i nie ubliżać. To nie jest miejsce to takich zachowań. 

No i dlaczego teraz nie wtrącasz się do dyskusji gdzie ten wzajemny szacunek 

Omnibus
445 344 35

Sęk w tym że niechcący zeszliśmy do Twojego poziomu, mam tylko nadzieje że nie pokonasz nas doświadczeniem

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Profesor
1292 586 48

@- napisał(a):

Po co tu jestem pytasz żeby pokazywać ludziom Waszą ignorancję

Samemu zostawiając po sobie taki obraz jaki prezentujesz?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1054 0 58

@- ignorancję? To że mnie bronią pokazuje tylko że forum...a właściwie społeczność dobrze się ma...mimo że każdy z nas się różni i nie raz się kłócimy widzimy wspólne cele - czyli dobro tego forum i pomoc userom....Ciebie jak widać kole to w oczy... przyszedłeś naopowiadałeś historii których nie potrafiłeś udowodnić. Zaatakowałeś mnie...ok trudno widocznie mnie nie lubisz  Ja nie zabiegam o to by każdy mnie kochał czy lubił...Jednak atak na społeczność jest co najmniej nie na miejscu...bo jakimś jednostką się coś nie podoba? Bo tobie się nie podoba? a Kto ci każe to czytać? Idż na to forum z którego przyszedłeś...i tam się wypłacz jak tu jest źle i jacy źli ludzie tu dominują...

Na szczeście takich jak Ty jest zaledwie ułamek przy tych którzy są zadowoleni i to nas napędza   Szkoda tylko że po tych bzdurach któryś z modów będzie miał dużo roboty...

Profesor
1512 406 77

@- napisał(a):

@MrPepkanapisał(a):

@-

Nie muszę. Pokazałeś swój poziom w drugim poście do Martyny. Jak Ci człowieku nie wstyd kobietę atakować? Zobacz, ja mam taki szacunek do Ciebie, że piszę z wielkiej litery, a Ty? Zero kultury, wyczucia ani niczego. Mam nadzieję, że dostaniesz permanentny ban na tym forum

Profesor
1292 586 48

@- napisał(a):

@MrPepkanapisał(a):

@-

Nie ma to jak bezpodstawnie kogoś atakować a potem pokazywać, że się ta osoba unosi.

Prowokujesz do takich zachowań i potem jeszcze udajesz ofiarę.

Nikt Pana tu nie zaatakował PIERWSZY!

-
Nie dotyczy
1054 0 58

No i cały czas jest Was czterech z towarzystwa wzajemnej adoracji. Nawet człowieku nie wiesz jak się męczę pisząc do Ciebie żebyś cokolwiek zrozumiał 

Profesor
1292 586 48

@- napisał(a):

No i cały czas jest Was czterech z towarzystwa wzajemnej adoracji.

I to widać Pana boli

Za Panem widać pustkę...

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@KOCUREK1970napisał(a):

@-napisał(a):

@MrPepkanapisał(a):

@-

@MrPepkawreszcie jesteś sobą dajesz dalej pokaż poziom tego forum

Nie ma to jak bezpodstawnie kogoś atakować a potem pokazywać, że się ta osoba unosi.

Prowokujesz do takich zachowań i potem jeszcze udajesz ofiarę.

Nikt Pana tu nie zaatakował PIERWSZY!

Ja nie atakowałem Pana który nazywa mnie dzbanem gdzie Pan to widział. 

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@KOCUREK1970napisał(a):

@-napisał(a):

No i cały czas jest Was czterech z towarzystwa wzajemnej adoracji.

I to widać Pana boli

Za Panem widać pustkę...

Tak to mnie boli jest Was czterach i opanowaliście forum. Lepsza moja pustka niż czterech ignorantów stających murem i wyzywających. Ale takich czterech ja Wy to za mało. Nawet nie wiesz człowieku jak obniżam lot żeby z Wami rozmawiać