UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Profesor
1375 607 54

Re: Wifi horizon jak ustawić?

@- napisał(a):

Ja nie atakowałem Pana który nazywa mnie dzbanem gdzie Pan to widział. 

Zatem musimy się udać do Pana pierwszego postu i dokładnie go prześledzić celem analizy cóż mogło wywołać taką dalszą reakcję owego usera - czy mam na to Pańską zgodę?

@- napisał(a):

Ja nikogo nie obraziłem i nikomu nie ubliżyłem to do mnie pisano że mam ból d. 

Nie no wiadomo - publiczne drwienie z kogoś i to bez powodu wcale nie jest żadną formą obrażania z Pańskiej strony, absolutnie.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
269 41 4

Ale jak popatrzeć po ilości postów to tylko kilka osób się na forum udziela a reszta wchodzi tylko żeby ktoś rozwiązał ich problem bo pracownik na linii nie potrafił  

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1375 607 54

@- napisał(a):

Nawet nie wiesz człowieku jak obniżam lot żeby z Wami rozmawiać

Zatem może Pan w spokoju wrócić tam, gdzie jest Pański poziom.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Azarnapisał(a):

Ale jak popatrzeć po ilości postów to tylko kilka osób się na forum udziela a reszta wchodzi tylko żeby ktoś rozwiązał ich problem bo pracownik na linii nie potrafił  

Ma Pan rację ale proszę zobaczyć  ile energi udało mi się wykrzesać z Panów którzy w większości udzielają porad na forum. Nie byłoby fajnie gdyby z taką energią jaką poświęcają mi  dzielili się swoją wiedzą  I tak zachwilę mnie dojadą nie nadążam odpisywać ale może obudzi ich to 

-
Nie dotyczy
1070 0 58

Już niedługo 😂

Profesor
1375 607 54

@-

Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by wskazał Pan to tajemne miejsce, gdzie owa wiedza jest na odpowiednim poziomie i nie wali tam ignorancją - z przyjemnością się zapoznam z Pańskimi osiągnięciami.

Co Pan na to?

Omnibus
269 41 4

@- oj tak jeśli ktoś potrafi dobrze przekazać swoją wiedzę, ale często przez internet ciężko jest niektórym osobom coś wytłumaczyć a później dzieją się kłótnie albo przez to że ktoś jest strasznie uparty do swoich racji i nie potrafi dopuścić nawet myśli że ktoś ma inne zdanie ^^ 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@KOCUREK1970napisał(a):

@-

Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by wskazał Pan to tajemne miejsce, gdzie owa wiedza jest na odpowiednim poziomie i nie wali tam ignorancją - z przyjemnością się zapoznam z Pańskimi osiągnięciami.

Co Pan na to?

Chętnie proszę pytać. Jednak wróćmy do początku atak mój był celowy ile energii poświęciliście na utarczki ze mną dlaczego będąc czterema głównymi postaciami na forum udzielacie zdawkowych odpowiedzi. Może był Wam potrzebny troll żeby Was obudzić z letargu Zaglądam na to forum czasem i przeraziło mnie jak sami obniżyliście jego poziom kiedyś było kopalnią wiedzy. Znaleźliście tyle energii by mi dowalić brawo. A teraz tą energię skierujcie w udzielaniu porad.

Profesor
1375 607 54

@-

No tak, obarczać winą 5 osób, że nie wystarczająco i jeszcze bardziej wypruwa sobie flaki.

To nie do nas powinien być skierowany Pański atak.

Jesteśmy elastyczni - dostosowaliśmy się.

Forum nie jest by pomóc - forum jest by dzielić się wiedzą, doświadczeniem itp.

Jeśli Użytkowniku nie masz nic do zaoferowania, to... czytaj, szukaj, kombinuj, proś, ale i udowodnij, żeś pomocy wart, bo ile mogłeś tyle uczyniłeś.
Bez tego będzie to tylko kolejny post kogoś komu się należy, bo on już przecież swoje zrobił - temat założył (na forum, które jest od tego żeby pomagać).

Profesor
1619 418 83

Ciekawe skąd mam 70 rozwiązań skoro "zaniżam" poziom forum

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@KOCUREK1970napisał(a):

@-

No tak, obarczać winą 5 osób, że nie wystarczająco i jeszcze bardziej wypruwa sobie flaki.

To nie do nas powinien być skierowany Pański atak.

Jesteśmy elastyczni - dostosowaliśmy się.

Nie to nie tak nie można Was winić za to że coś robicie z własnej inicjatywy ale jak pisałem wcześniej forum było kopalnią wiedzy popadliście w pewien rodzaj stagnacji. Ja wiem jak to na forum ludzie tworzą nowe wątki zamiast odszukać informacje które już tam są. Jednak i to forum padnie jeśli nie wcięgniecie w to ludzi z charyzmą. Musicie wiedzieć że nawet naiwiększy laik może być cenny dla forum. Wiem że czasem trzeba wyłożyć łopatą aby ktoś zrozumiał ale to Wasze zadanie chyba to Wam zależy aby społeczność tego forum się rozwijała. Energii Wam nie brak  

Profesor
1375 607 54

@-

To forum (i nie tylko to) jest przez 99% userów traktowane jak pocisk "wystrzel i zapomnij".

99% ludzi ma gdzieś pomaganie innym, ma gdzieś problemy innych - pomoc dostał, działa to spadam.

Jeśli to forum też padnie, to nie przez nas czy naszą grupę wzajemnej adoracji jak był łaskaw Pan nas nazwać.

Ludzie z charyzmą - jak zmusić kogoś do pomocy innym, jeśli taki człowiek sam nie czuje wewnętrznie takiej potrzeby by innym też za okazaną pomoc się odwdzięczyć.

Dziś takie czasy, że altruistów coraz mniej a postaw roszczeniowych coraz więcej - to się nie może udać!

Ktoś mnie nie szanuje, mojej osoby, mojego czasu jaki poświęcam dla danej sprawy, ale sam ode mnie wymaga i oczekuje szacunku - tak ma to wyglądać?

Nikt nie szuka rozwiązania na własną rękę, tylko zakłada temat i czeka aż inni za niego odwalą robotę - to ma mnie motywować by takiej osobie pomóc?

Ja mam konkretne dane wyciągać od każdej osoby, czy to mnie takie dane winno się podać jak na talerzu - zrobiłem to i to, tak i tak, nie działa, zrobiłem jeszcze tak i też nie działa.

A co jest - "nie dziala mi wifi , ktos tez tak ma" (pisownia w oryginale) - poważnie? 

A błędy orto, pisownia, budowa zdań - to bełkot. Mam tracić mój czas by się domyślić co autor ma na myśli?

Skoro autorowi nie zależy by był zrozumiany, dlaczego mnie ma na tym zależeć by mu pomóc i problem jego rozwiązać?

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@KOCUREK1970

Nie sposób się z tym nie zgodzić jednak wydaje mi się że wiele osób w obawie przed krytyką bądź że narażą się na śmieszność obawia się wypowiadać a gdy jeszcze przeczyta masz wójka Google to poszukaj. Każdy kto zdobył jakąś wiedzę jakoś do niej musiał dotrzeć. Nie wierzę że nie daje Ci pewnej satysfakcji rozwiązanie czyjegoś problemu ale ale napisz mu też to co napisałeś o szacunku do Twojej pracy i czasu jeden na stu załapie i może zostanie.

Gdy ja odpalałem swój pierwszy   XT/286 wszystkiego trzeba było się uczyć metodą prób i błędów. 

Jednak mam nadzieję że udało mi się 

wyrwać Wasze Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ze stagnacji

No i pora na najważniejsze oczywiście to że 

@-  kopiuje  z innych źródeł to co pisze to oczywista bzdura ale atak na Niego był najpewniejszy żeby Was obudzić  a i najbezpieczniejszy bo trudno podważyć jego autorytet

@- oczywiście przepraszam za bzdury które napisałem jakoś Was musiałem obudzić. Gdybym założył temat nie udałoby mi się Wam podnieść ciśnienia. Nie dajcie zdechnąć temu forum byłaby wielka szkoda 

@MrPepka Wcale nie zaniżasz poziomu forum  To na tyle

Profesor
1375 607 54

@- napisał(a):

wydaje mi się że wiele osób w obawie przed krytyką bądź że narażą się na śmieszność obawia się wypowiadać a gdy jeszcze przeczyta masz wójka Google to poszukaj.

Jak nie potrafisz się wysłowić, to poproś kogoś kto potrafi, jak się chce to można temu zaradzić a i taki problem też można na forum przeskoczyć i dojść do porozumienia - ale samemu trzeba jednak wyjść z inicjatywą (był tu Pan, który nie potrafił wysłać PW - pomogłem i wytłumaczyłem jak dokładnie krok po kroku to zrobić).

A Google też potrafi być pomocne!

@- napisał(a):

Każdy kto zdobył jakąś wiedzę jakoś do niej musiał dotrzeć. Nie wierzę że nie daje Ci pewnej satysfakcji rozwiązanie czyjegoś problemu ale ale napisz mu też to co napisałeś o szacunku do Twojej pracy i czasu jeden na stu załapie i może zostanie.

Jeśli ktoś nie czuje wewnętrznej potrzeby zdobywania wiedzy - to jego sprawa, ale wiedzę można zdobyć i podeprzeć doświadczeniem, trzeba tylko samemu tego chcieć.

Satysfakcję daje mi wyzwanie a nie tłuczenie kamieni, albo frustracja drugiej strony bo ma problem i mnie stara się za to obwinić - tych pierwszych jest promil...

@- napisał(a):

napisz mu też to co napisałeś o szacunku do Twojej pracy i czasu jeden na stu załapie i może zostanie.

Jeśli ktoś w sercu nie czuje sam, że można by się zrewanżować i odpłacić innym za okazaną jemu pomoc - to żadne apele tu nic nie pomogą.

@- napisał(a):

Jednak mam nadzieję że udało mi się 

wyrwać Wasze Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ze stagnacji

Należało raczej zaapelować do tych pozostałych 99% userów na tym forum.

@- napisał(a):

Gdy ja odpalałem swój pierwszy   XT/286 wszystkiego trzeba było się uczyć metodą prób i błędów. 

I tu leży owy św Grall - magiczne słowo uczyć, próbować, poznawać, rozwiązywać...

Nie wiem jak inni z grupy nas 5 - ale ja jestem na kilku forach i nigdzie Pan nie znajdzie mojego tematu, w którym to ja proszę o pomoc!

Nie jestem nikomu nic winien, ale sam pomagam ile zdołam.

Inspirator
5 0 0

Pozwolę sobie odgrzać temat, bo osobiście nie do końca czuję, żeby problem został rozwiązany przynajmniej w moim przypadku, a chodzi o kwestię czy reklamować urzadzenie czy coś jeszcze innego wchodzi w grę.

Sprzęt:

Dekoder Horizon

Laptop MSI z kartą AC-3165 (z innymi routerami daje potężne predkości, sama karta pokazuje połączenie z predkością 433,3 Mbps)

Internet - UPC 300/20 Mb

Mierzona (speedtest.pl, speedtest.net, test UPC) - 37/20 Mb (takie samo przy 2,4 i przy 5)

Zmiany kanałów/szerokości pasma sprawiają, że w niektórych przypadkach jest tylko wolniej,

prędkość mierzona tuż obok routera, za ścianą i w innym pomieszczeniu wyniki takie same. Gdzie leży problem, czy uruchamiać preces reklamacji. Proszę o jakieś konstruktywne sugestie, bez niepotrzebnej polemiki. 

Kokodżambo i do przodu.