UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

WiFi w uslugdze multiroom z dwoma dekoderami HORIZON

Witam!

Czy posiadajac usluge multiroom z dwoma dekoredami Horizon sygnal WiFi udostepniany jest w obu deskoderow?

11 ODPOW. 11
Konto zbanowane
2383 537 108

Re: WiFi w uslugdze multiroom z dwoma dekoderami HORIZON

Nie ponieważ nie ma usługi multiroom z dwoma dekoderami Horizon. Horizon możesz mieć jeden, a w multiroomie możesz mieć mediabox lub moduł CI+

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
291 61 35

a nie da się wziać drugi Horizon na innego członka rodziny/

Konto zbanowane
2383 537 108

Tak, tylko pamiętaj o wyregulowaniu kary za wyprowadzenie sygnału poza lokal (czytaj: nie rób tego).

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
Tytan
1978 979 157

Fredkowi bardziej chodzi aby wziąć drugi box na drugą umowe tylko po co?

Ale sie nie da. Na tą chwilę technicznie jest nie możliwe posiadanie dwóch j więcej dekoderow Horizon na umowie

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
2162 821 71

@Fredek50

Możesz - ale będzie to zupełnie osobna umowa i osobny abonament do płacenia, który będzie normalnym abonamentem w pełnej wysokości wynikającym z danego pakietu w ofercie - nie dołączysz takiego Horizona do Twojego MR.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
Tytan
1978 979 157

@KOCUREK1970 napisał(a):

Możesz - ale będzie to zupełnie osobna umowa i osobny abonament do płacenia

A mi się wydaje że nie można mieć na jednym adresie dwóch umów - @Kamil rozwiejesz nasze wątpliwości?

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Zawodowiec
168 36 9

J.w. panowie pisali, w multiroomie można mieć tylko jeden horizon + mediabox/CI+ (ja mam multiroom z mediaboxem). Jeżeli masz internet to nie polecam uruchamiać go na horizonie, tylko mieć osobny sprzęt jak ConnectBox'a i wyłączyć moduł wifi w horizonie. Dlaczego? Jest wiele plusów, a przede wszystkich niezależność działania. Horizon u niektórych działa dobrze a u niektórych niedobrze, niekiedy lubi się zwisnąć i wtedy ani neta, ani TV. Tak to masz wszystko osobno a mi nie zdarzyło się aby Connect Box mi płatał figle.

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Tytan
1439 822 568

@GDA napisał(a):

@KOCUREK1970 napisał(a):

Możesz - ale będzie to zupełnie osobna umowa i osobny abonament do płacenia

A mi się wydaje że nie można mieć na jednym adresie dwóch umów - @Kamil rozwiejesz nasze wątpliwości?

Są skrajne i określone przypadki kiedy dopuszczamy podłączenie 2 klientów, którzy jednocześnie będą korzystać na tym samym adresie z naszych usług. Przykładem może być np. małżeństwo w separacji/po rozwodzie, które zamieszkuje ten sam lokal. Instalacje oczwiście będą mieli osobne. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
2162 821 71

Skoro umowa/y są na lokal (bo tak z postu Moderatora wynika), to po co Wam dane PESEL, seria i nr dowodu osobistego konkretnego danego człowieka?
Czyli jeśli masz 10 osobową rodzinę - to tylko 3 dekodery max  .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Menedżer Społeczności
457 410 137

Tak jak napisał @GMateusz - mogą istnieć dwie umowy na dwie osoby fizyczne/prawne w ramach jednego adresu, ale dwie umowy oznaczają dwie osobne instalacje okablowania.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Tytan
2162 821 71

Temat zamykam.

Jeśli Autor będzie chciał coś dodać do wątku, lub ktokolwiek będzie chciał temat uzupełnić - proszę o informację na PW do Moderacji lub dowolnego Tytana i temat zostanie ponownie otwarty.
W wiadomości proszę podać adres/link do tego tematu.
Dziękujemy za udział w dyskusji.