UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
331 120 6

Zabawny problem z hasłem do wi-fi

Zmieniłem hasło dostępu bo firmowe było zbyt proste. Zapisałem w ustawieniach i jest w linijkach jak należy. Dekoder świetnie pamięta to hasło,  reset metodą 230V go nie zmienia. Jest jednak małe ale... Żeby się zalogować do sieci, muszę wpisać hasło pierwotne. Po wpisaniu mojego nie następuje połączenie. Czyżby kosmici przejęli kontrolę nad moim sprzętem?

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
3 ODPOW. 3
Omnibus
331 120 6

Re: Zabawny problem z hasłem do wi-fi

Jednak to faktycznie kosmici podpieli sie do mojego horizona. Oto zmierzony wczoraj transfer. link

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Moderator
1337 808 538

@brodacz napisał(a):

Jednak to faktycznie kosmici podpieli sie do mojego horizona. Oto zmierzony wczoraj transfer. link

@brodacz widzę że jakoś transferu jest rewelacyjna i życzę by już taka pozostała. Co do zmiany hasła w Horizonie jesteś pewien, że zmiany zostały zapisane poprawnie?

Omnibus
331 120 6

Jeśli po wyjściu z menu modemu wracam po ilu dniach (czy też po prądowym resecie) do ustawień sieci i widzę ilość gwiazdek odpowiadającą mojemu nowemu hasłu to załadam, że się zapisało...