UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Internet z Horizon

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

zmiana adresu ip na routerze horizon

tak jak w temacie ,czy istnieje zmiana publicznego adresu ip na tym routerze?

wszedłem na jakiś szemrany serwer w grze minecraft i teraz dostaje grożby ze na moj internet zostanie przeprowadzony atak ddos , co jak co ale wole byc ubezpieczony na takie incydenty dlatego pytam was o pomoc drodzy forumowicze.

Pozdrawiam.

2 ODPOW. 2
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: zmiana adresu ip na routerze horizon

Generalnie, dla konsumentów UPC oferuje zmienne IP, ale zmienia się ono automatycznie, aczkolwiek na taką zmianę samą z siebie można czekać miesiącami. Najlepsze co możesz zrobić, to  odpiąć dekoder na kilka-kilkanaście godzin od prądu i liczyć, ze po ponownym włączeniu IP się zmieni.  

 

Na dekoderze Horizon niestety sam zmiany zewnętrznego IP wymusisz, potrzebował byś pomocy kogoś z UPC, aczkolwiek moderacja, wielokrotnie tutaj informowała, że nie ma możliwości ręcznej zmiany adresu IP przez pracowników UPC. gdybyś miał jakiś innym modem, który ma tryb bridge np. ConnectBoxa zmianę IP mógłbyś wymusić zmieniając adres mac podpiętego urządzenia. 

 

Highlighted
Tytan
2191 827 78

Re: zmiana adresu ip na routerze horizon

Temat zamykam.

 

Jeśli Autor będzie chciał coś dodać do wątku, lub ktokolwiek będzie chciał temat uzupełnić - proszę o informację na PW do Moderacji lub dowolnego Tytana i temat zostanie ponownie otwarty.
W wiadomości proszę podać adres/link do tego tematu.
Dziękujemy za udział w dyskusji.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.