UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączność i konfiguracja

ROZWIĄZANE
Naukowiec
1248 574 45

Re: 1 Gbps w UPC

@Azar

To jeszcze raz przeczytaj mój post:

https://forum.upc.eu/t5/lacznosc-i-konfiguracja/1-gbps-w-upc/m-p/14709#M1447

A potem jeszcze raz cytowany na początku wątku artykuł.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
265 41 4

ale napisałeś że można przyjac bo tak zrozumiałeś z artykułu a ja wiedziałem że jest to niemożliwe aby w całej Polsce uruchomili 1 giga w tak szybkim tempie.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1409 395 74

@Azar

Ale w tym artykule nie było mowy o stopniowym uruchamianiu 1 Gb tylko o tym, że ta prędkość będzie w całej sieci od razu oferowana. Jak ty niby wywnioskowałeś, że to będzie stopniowo uruchamiane?

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
265 41 4

z artykułu nie ale przecież przy 500 też nie było możliwości startu wszędzie więc tutaj będzie tak samo, nie warto opierać się tylko na jednym artykule.

Innowator
34 5 1

W artykule nie pisze nic o tym że będzie dostępne na całej sieci więc nie wiem skąd macie wnioski ze będzie w całej sieci.

Uczepiliście sie artykułu gdzie po prostu nie padło pytanie czy będzie dostępne na całej sieci i tyle chociaż wcześniej było mówione ze nie będzie dostępne w całej sieci .

Naukowiec
1248 574 45

@Azarnapisał(a):

nie warto opierać się tylko na jednym artykule.

Ale przecież to artykuł samego UPC Polska - czyli mówisz, że nie można ufać temu co sami zamieszczają?

Jeśli nie można już wierzyć w to co pisze sam operator, to komu wierzyć?

Czyli ten artykuł to tylko piękny i nic nie wart art działu PR nie dla nas ale dla konkurencji?

@Opiunapisał(a):

W artykule nie pisze nic o tym że będzie dostępne na całej sieci więc nie wiem skąd macie wnioski ze będzie w całej sieci.

To gdzie napisano w tym artykule, że tylko w części sieci - wskaz mi to palcem.

I co z tego, że tu ktoś napisał, że tylko w części - dlaczego taki głos ma być bardziej wiarygodny niż przekaz z artykułu który ktoś autoryzował.

Przecież sam Prezes zabiera w nim głos, czyżby jego słowa były niżej w hierarchii niż słowa kogoś tu z forum?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
487 109 6

Ja Wam powiem gdzie będzie, u mnie na pewno

GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

@KOCUREK1970napisał(a):

Ale przecież to artykuł samego UPC Polska - czyli mówisz, że nie można ufać temu co sami zamieszczają?

Gdzie masz podane źródło? To zwykła wierszówka portalu więc można napisać wszystko - pomijam że nie ma tam słowa WSZYSTKIM KLIENTOM więc dlaczego znowu wysnuwasz daleko idące wnioski i toczysz g...burzę? już raz na tym polegleś

a wracając do tematu - to wczoraj można już było poczuć FP1000

GigaDay w UPC Polska

Tagi (2)
Omnibus
265 41 4

Artykuł jest bardziej żeby pokazać swoje możliwości, a tutaj na forum mamy pierwsze świeże informacje od moderatorów i na tym wole się opierać =D a tak wogole to u większości z nas nie będzie tej prędkości bo cena będzie zaporowa na poziomie 120 zł za sam internet kolejny powód to będzie na co mi taka prędkość skoro jej nie wykorzystam? Jest dostępny 500 a duża większość osób na forum nie ma tej prędkości =] więc nie ma sensu się "napalać"

Profesor
1409 395 74

@Azarnapisał(a):

kolejny powód to będzie na co mi taka prędkość skoro jej nie wykorzystam? Jest dostępny 500 a duża większość osób na forum nie ma tej prędkości =] więc nie ma sensu się "napalać"

Może dlatego bo przy tej prędkości będzie prawdopodobnie nowy modem? No i niektórzy będą 1 Gb brać dla UPLOADU.

Profesor
1409 395 74

@GDAnapisał(a):

@KOCUREK1970napisał(a):

Gdzie masz podane źródło? To zwykła wierszówka portalu więc można napisać wszystko - pomijam że nie ma tam słowa WSZYSTKIM KLIENTOM więc dlaczego znowu wysnuwasz daleko idące wnioski i toczysz g...burzę? już raz na tym polegleś

Przecież ta informacja pochodzi od samego UPC Polska tyle, że podał ją inny portal. Sugerujesz, że redaktor to wszystko wymyślił? Masz na to twarde dowody?

GDA
Pan Abonent ;-)
1185 626 95

@MrPepkanapisał(a):

Masz na to twarde dowody?

Tak dysponuje zapisem na dyktafonie - nie ma tam informacji o tym że WSZYSTKIM ABONENTOM zostanie zaoferowana nowa usługa.

btw: Dyskusja z wami jest coraz bardziej męczaca

Omnibus
265 41 4

@MrPepkaNo jeśli nowy modem będzie przez długi okres czasu dostepny tylko przy 1Gbps to będzie wabik na klientów którzy tak bardzo chcą się pozbyć obecnego compala. A z wysyłaniem to zobaczymy ile zaoferują bo narazie nic nie wiadomo jaka to będzie prędkość.

Naukowiec
1248 574 45

@GDAnapisał(a):

Nie robimy gównoburzę - tylko nie lubię półprawd i niejednoznacznych sytuacji.

Czy jest tam w artykule że wszystkim klientom - nie.

Ale czy jest tam, że tylko niektórym - też nie.

Opierając się na tym artykule Twoja "prawda" jest tak samo wiarygodna czy potencjalnie możliwa jak moja.

I na czym niby już raz poległem?

@GDAnapisał(a):
btw: Dyskusja z wami jest coraz bardziej męczaca

Ale czy ktokolwiek Cię zmusza do dyskusji z nami?

Omnibus
487 109 6

Mnie nie utrzymają jak nie dadzą mi go do 60Mb/s. A chcę przedłużyć na 250Mb/s, wiecej mi nie trzeba.