UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączność i konfiguracja

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
437 116 18

Re: 1 Gbps w UPC

@KOCUREK1970to miało tak wyjść pewnie, marketingowo na +, a gdzie i kiedy to inna para kaloszy. Dużo ludzi tak zrozumialo i o to chodziło

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
GDA
Pan Abonent ;-)
1184 627 95

@KOCUREK1970napisał(a)

Ale czy ktokolwiek Cię zmusza do dyskusji z nami?

Niestety ale silnik lithium nie posiada albo nie została załaczona opcja ignorowania usera,

ale masz racje - nikt mnie nie zmusza i przestaje reagować na wasze żenujące jęki

EOT

Naukowiec
1250 577 45

@ogromnynapisał(a):

@KOCUREK1970to miało tak wyjść pewnie, marketingowo na +, a gdzie i kiedy to inna para kaloszy. Dużo ludzi tak zrozumialo i o to chodziło

Dokładnie - to miało uspokoić wnerwionych klientów i dać im sygnał zobaczcie co robimy.

Tylko czy to zatrzyma wnerwionych do granic ludzi by z UPC Polska nadal zostać, podczas gdy inny operatorzy zdrowo wyrwali do przodu?

@GDAnapisał(a):

Niestety ale silnik lithium nie posiada albo nie została załaczona opcja ignorowania usera,

ale masz racje - nikt mnie nie zmusza i przestaje reagować na wasze żenujące jęki

EOT

Nie ma się co obrażać - każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie!

Ja szanuję Twoje zdanie, więc i Ty uszanuj moje - czym to się zakończy pokaże nam końcówka 2018r i przełom 2018-2019r (a jestem pewien, że z tego miedzy innymi powodu nie będzie dla UPC Polska łaskawa jak sobie to założyli).

Przespali moment inwestycyjny, sprzętowo też porażka, ofertowo to już im tu ludzie wygarneli ich braki.

Myslę, że ten artykuł zrozumiało tak jak ja i inni nie tylko kilku ludzi z forum - rozczarowanie na końcu 2018r będzie dla UPC Polska potworne (i rozczarowanie potencjalnych klientów którzy myslą, że 1 Gb do końca roku 2018 (nie)będzie dla nich dostępny a byli skłonni przez to z UPC Polska dalej zostać).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
366 88 3

Przecież każdy świadomie podpisuje umowę.

Nikt mnie nie zapewniał, że UPC będzie świadczyć usługę 1 Gbps, że pojawią się te czy inne nowe kanały. 4K itd.

Umowa się kiedyś kończy.Jeśli operator sprosta moim oczekiwaniom(między czasie pojawiły się pewne obietnice) to nie będzie potrzeby rozglądania się wśród konkurencji prącej do przodu.

Na UPC świat się nie kończy..a swoją drogą Krakowa( czy mojego osiedla) nie ma w planach inwestycyjnych cóż gorzka pigułka i tyle trzeba żyć z tym dalej.

Moderator
755 495 132

@MrPepka napisał(a):

@GMateusz

To w jakich miastach konkretnie wystartuje FP1000?

Harmonogram nie jest jeszcze w pełni gotowy. Nawet gdyby był to i tak nie przekażę Wam takich informacji  bo jest to tajemnica biznesowa.

@KOCUREK1970 napisał(a):

@GMateusz

Czyli cały ten artykuł to ściema i brak rzetelności by nie powiedzieć niedomówienia znowu na całej linii?

Nigdzie tam nie widzę słowa, że zaczniecie to świadczyć TYLKO w pewnych regionach Polski do końca 2018r - dla mnie brzmi to jednoznacznie, że do końca 2018r będziecie na to gotowi w CAŁEJ Waszej sieci.

Pewnie znowu mi napiszesz, że czegoś znowu nie zrozumiałem...

Moja rada - nie róbcie konferencji co 2 mc a materiał przygotujcie rzetelnie a nie za przeproszeniem takie ...............

Moja praca nie polega na analizowaniu artykułów prasowych ale skoro wymaga tego sytuacja:

2 wypowiedzi naszego prezesa pochodzące z artykułu na media2:

"Cały czas zwiększamy prędkość internetu dla naszych dotychczasowych klientów. W pierwszym kwartale 2018 roku osiągnęliśmy średnią prędkość 130 Mbps na sekundę. W czwartym kwartale 2017 roku było to 100 Mbps. Z każdym kwartałem coraz więcej naszych klientów ma dostęp do internetu wysokich prędkości. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować prędkość 500 Mbps, a jeszcze w tym roku będziemy gotowi z naszym nowym produktem - gigabitowym internetem - zapowiada w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Robert Redeleanu, prezes zarządu UPC Polska."

"- Modernizujemy elementy naszej sieci, by w tym roku móc zaoferować naszym klientom pakiet gigabitowy. Będziemy drugim krajem po Niemczech w ramach Liberty Global zdolnym to zrobić. Rozwijana przez nas technologia DOCSIS 3.1. jest zdolna sprostać wyzwaniom przyszłości i przesyłać dane z prędkością nawet do 10 Gbps - podkreśla Robert Redeleanu."

Jeśli ktoś nie zrozumiał to mi przykro. A wszelkiego rodzaju NADINTERPRETACJE lub wnioski wyciągnięte z artykułu to wasze subiektywne oceny słów naszego prezesa, nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.

Komunikaty wypuszczane do prasy są zgodne z prawdą, ale my nie mamy wpływu na to w jaki sposób zostaną wykorzystane i w jaki sposób zostaną zinterpretowane przez dziennikarzy.

Rada dla wszystkich: dalsze teorie proszę zachować dla siebie i nie dezinformować innych użytkowników forum. W mojej wcześniejszej wypowiedzi wystarczająco jasno wytłumaczyłem jak wygląda sytuacja.

Omnibus
488 112 6

Jest napisane, że modernizują sieć, by móc zaoferować 1Gb/s klientom, ale też nie jest napisane, że wszystkim i nie jest też napisane, że częściowo, więc jak ktoś sobie zinterpretuje tak ma. Więc nie siejcie lamentu.. Myślę, że zdrowy rozsądek powinien zadziałać i pomyśleć, że od razu w każdej lokalizacji tego nie wprowadzą (najpewniej najpierw będzie tam, gdzie ruszyło 500Mb/s), tylko częściowo i lokalizacje niezmodernizowane będą musiały poczekać nawet do następnego roku.

Naukowiec
1250 577 45

@brtk

Nikt nie sieje lamentu, ale nich przekazywane informacje będą rzetelne, pewnie i sprawdzone albo żadne.

Potem wszyscy oburzeni, że ktoś rozumie coś inaczej - ale widać, że nie tylko ja to tak widzę.

Jeśli coś widzę to reaguję, jeśli mi coś nie pasuje to pytam.

Teraz się okazuje, że wszystkiemu winien dziennikarz bo nikt nad nim nie panuje i nie mają wpływu na to co on pisze - to może przestać zapraszać na konferencję w ogóle żadnych dziennikarzy.

Samo UPC Polska wyraża się nieprecyzyjnie, ale potem innych oskarża o bylejakości lub błędnie wyciągnięte wnioski.

Jeszcze trochę to żadnej kwestii nie będzie można tu na forum poruszyć jeśli nie będzie ona po myśli UPC Polska.

To teraz już mam się bać blokady konta, czy konto kasować samemu i uciekać?

Kiedy wychwalasz UPC Polska jest świetnie i wspaniale, ale zacznij mieć inne zdanie, zacznij ich krytykować, to już jesteś ich wrogiem, już jesteś wichrzycielem i podżegaczem.

Ustała tu na forum całkowicie forma ROZMOWY i dialogu - albo przyjmujesz co piszą albo wypad.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
366 88 3

@brtknapisał(a):

...

tylko częściowo i lokalizacje niezmodernizowane będą musiały poczekać nawet do następnego roku.

Jednak ramy czasowe modernizacji nie zostały określone ( chyba że coś mi umknęło).

Niektóre rejony nawet nie są ujęte w planach do modernizacji.

Tak zinterpretowałem wypowiedź przedstawiciela.

A co do 500 mb/s  zgodnie z ulotką taka prędkość jest w mojej lokalizacji już oferowana.

Omnibus
265 41 4

@KOCUREK1970niestety ale tak jest wszędzie nikt nie lubi krytyki a zwłaszcza tak duża firma. A co do 1 Gbps to jestem ciekawy jak dużo osób tutaj na forum zamowi tą usługę.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1412 395 75

W takim razie punkt 4 regulaminu tego forum powinien zostać zmieniony. O ten:

Krytykuj konstruktywnie - jesteśmy otwarci na sugestie i opinie. Prosimy, aby formułować je obiektywnie i rzeczowo.

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
265 41 4

Wtedy zawsze będą kombinować żeby wyjść na swoje ale nie warto tym się zajmować, szkoda nerwów.

Naukowiec
1250 577 45

@Azarnapisał(a):

@KOCUREK1970niestety ale tak jest wszędzie nikt nie lubi krytyki a zwłaszcza tak duża firma.

A czy moja krytyka nie jest konstruktywna, nie podaję przykładów błędnych decyzji?

Zgłaszam co bym zmienił, argumentuję to - nikogo nie atakuję a sam jestem atakowany.

Ale nie - to ja robię fermet i zadymę.

Szkoda, że UPC Polska nie pamięta, jak ich sam (tu przyznaję) gdzie się tylko dało kiedyś wychwalałem (bo się coś działo sprzętowego), szkoda, że zapomnieli jak za nich dostaliśmy po mordzie broniąc ich i to niejednokrotnie - ale to już poszło w zapomnienie.

Ilu tu takich jak ja nadstawiało za UPC Polska głowę (kilka osób na pewno) - i teraz osoby te (w tym ja) mają strach się odezwać bo zostaną z miejsca uciszone.

Od zmiany Prezesa zmieniła się tu na forum atmosfera i to bardzo - nie ma już dialogu.

I proszę mi nie pisać, że to moja wina czy jakiegokolwiek usera - Administracja się zmieniła i to bardzo (stała się bardziej nieprzyjazna i oschła).

Nikogo nie atakuję, nikomu już nie pomagam, nikomu praktycznie nie odpowiadam - zabieram głos tylko w sprawach które uznaję za warte zabrania głosu i tylko we własnym imieniu - i jeszcze jestem krytykowany bo śmiem mieć własne zdanie które jest niezgodne z linią firmy.

Omnibus
265 41 4

Przedstawiasz argumenty wszystko jest ok ale najwidoczniej u gory nastąpiły zmiany aby tutaj na forum zostało przekazane że w UPC jest wszystko dobrze a jeśli pojawiają sie błędy i użytkownicy je przedstawiają to napiszcie im że pracujemy nad rozwiazaniem i to mają nam przekazywać a to że nie ma efektów albo długa cisza to już inna sprawa :(

Omnibus
488 112 6

Mój problem od pół roku weryfikują (restarty rano w ponioedziałek), ciągle ze powrócą z informacją, analizują etc.. A ja to zweryfikuję umową pod koniec roku, nowy router dla mnie, usunięcie restartów w poniedziałki i mają mnie na kolejne 2 lata..  

Naukowiec
1250 577 45

@Azar

Czyli co - wszystko pod publiczkę?

Przecież nie tylko ja ich krytykuję, bo są tu dziesiątki postów w podobnym tonie - i są to opinie jednopostowców jak i trochę zaangażowanych userów.

Ale czyżby moja krytyka firmę UPC Polska szczególnie bolała bo jestem tu jeszcze stałym bywalcem, mam tu jakąś renomę i dlatego chce się mnie po prostu uciszyć?

Jednopostowcy mają to forum gdzieś i czy ich wywalą czy zablokują po prostu im to zwisa.

Ci którzy są tu tylko z doskoku podejrzewam podobnie.

Tamtych firma UPC Polska nie krytykuje bo są i za chwilę ich nie ma.

Mnie na moim koncie zależy i teraz co mam zrobić - klaskać kiedy klaszczą i siedzieć cicho kiedy tupią?

@brtk

Kiedy niby potwierdzono jaki ma być nowy modemorouter, to przecież ja zasugerowałem, że ci którzy z PUMA6 zgłaszali uwagi, drążyli temat, byli aktywni w tej kwestii, testowali softa na Compalu - otóż ludzie ci w pierwszej kolejności winni nowy modemorputer otrzymać i nie kiedy pojawi się 1 Gb ale nawet teraz obecnie (bo nowy modemorouter jest D3.1 a ten jest kompatybilny z ED 3.0).

Niby padły jakieś słowa ze strony Administracji, że to firma UPC Polska przemyśli (o ile dobrze pamiętam - a jeśli nie proszę mnie wyprowadzić z błędu), ale do chwili obecnej cisza - więc raczej zapomnij o nowym sprzęcie dopóki nie będziesz tam miał realnie 1 Gb.

A i podejrzewam, że będzie on oferowany tylko do usługi 1 Gb w pierwszej kolejności - jak się rynek "nasyci" to potem 500 Mb i niższe prędkości go otrzymają.