UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączność i konfiguracja

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1048 0 58

Re: Brak dostępu do zarządzania aliasami poczty upc

@krzysg25 dokładnie tak

wpisuje xxxxxx001 *gdzie xxx to mój numer abo

I do tego hasło od poczty (główne konto) i loguje się normalnie

Naukowiec
1250 577 45

@krzysg25

A zobacz, czy tu dasz radę wejść na swoje dane?:

http://provisioning.upc.pl/reg/login.jsp

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
59 10 4

@KOCUREK1970napisał(a):

@krzysg25

A zobacz, czy tu dasz radę wejść na swoje dane?:

http://provisioning.upc.pl/reg/login.jsp

tu też nie działa gdyby login i hasło było złe nie zalogowałbym się do poczty i ftp a tu nie ma problemu 

Moderator
14 11 5

@krzysg25 prześlij na priv numer identyfikacyjny klienta oraz imię i nazwisko. Sprawdzę jak to wygląda od strony naszych systemów.

Specjalista
59 10 4

@Sebaposzło na priv

Naukowiec
1250 577 45

@krzysg25 napisał(a):

tu też nie działa gdyby login i hasło było złe nie zalogowałbym się do poczty i ftp a tu nie ma problemu 

A nie miałeś ostatnio podmienianego modemoroutera i technik nie pytał Ciebie o dane logowania do rejestracji modemu?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
59 10 4

@KOCUREK1970napisał(a):

@krzysg25napisał(a):

A nie miałeś ostatnio podmienianego modemoroutera i technik nie pytał Ciebie o dane logowania do rejestracji modemu?

@KOCUREK1970 Nie nie było ostatnio żadnych zmian. Już kiedyś się przekonałem że każda zmiana modemu wiąże się z nowym hasłem 

Naukowiec
1250 577 45

@krzysg25 napisał(a):

Już kiedyś się przekonałem że każda zmiana modemu wiąże się z nowym hasłem 

Dlatego właśnie pytałem.

Bo jak coś instalowali, zmienili hasło i o tym nie wiesz, to próbując kilka razy mogłeś wszystko zablokować i konieczny kontakt z infolinią UPC.

Specjalista
59 10 4

@KOCUREK1970napisał(a):

@krzysg25napisał(a):

Już kiedyś się przekonałem że każda zmiana modemu wiąże się z nowym hasłem 

Dlatego właśnie pytałem.

Bo jak coś instalowali, zmienili hasło i o tym nie wiesz, to próbując kilka razy mogłeś wszystko zablokować i konieczny kontakt z infolinią UPC.

Już jestem w kontakcie priv z @Seba w celu zresetowania hasła

zmiana hasła nie wchodzi w rachubę bo bym również do poczty nie mógł dostać a tu problemu nie ma. Wygenerują nowe hasło i pewnie będzie ok 

Specjalista
59 10 4

Reset hasła w systemie upc i loguje się bez problemu 

Nauczyciel
437 116 18

Czy mógłbym prosić też o reset hasła też nie mam możliwości zalogować się na w/w stronę, na e-mail UPC sie loguje oczywiście. @Seba gdyby była taka możliwość to bym prosił.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Moderator
14 11 5

@ogromny zrobione. Nowe hasło otrzymałeś na priv.

Nauczyciel
437 116 18

Dzieki @Seba teraz smiga.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|