UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączność i konfiguracja

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
32 4 0

Cisco 3925

Jestem słabo zorientowanym użytkownikiem w/w routera.Potrafię w nim ustawić otwarty port i tyle.Mam go juz kilka lat i gdy w ubiegłym roku kupiłem nowy laptop Lenovo 300 myślałem,że transfery zbliżą się do tych z umowy,czyli 120/10 a niestety tak się nie stało.Mam download max 60 Mbps po kablu i wi-fi.Zastanawiam się czy da się z tego routera wycisnąć więcej.Jeżeli ktoś mógł by mi w tym pomóc bedę wdzięczny.

6 ODPOWIEDZI
Ekspert
110 29 9

Re: Cisco 3925

jaki system masz na lapku??? podaj specyfikacje

jaka siedzi tam karta wifi i kabel jakiej kategorii używałeś???

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Naukowiec
1340 420 71

Może nie wysłali Ci konfigu z prędkością FP120?

https://zanimnapiszesz.info
Innowator
32 4 0

Mam Windows 10 i kartę taką:

Intel Dual Band Wireless AC 3165

Z kabla praktycznie nie korzystam.Raz zrobiłem próbę na jakimś nie znanym mi kablu.

Innowator
32 4 0

Co mam przez to rozumieć?Jak to sprawdzic?

Naukowiec
1340 420 71

Napisz do Tomasza lub GMateusza lub Mateusza żeby Ci sprawdzili konfig do Twojego modemu.

https://zanimnapiszesz.info
Moderator
645 478 109

@MrPepka napisał(a):

Napisz do Tomasza lub GMateusza lub Mateusza żeby Ci sprawdzili konfig do Twojego modemu.

Szybciej i skuteczniej byłoby jednak zadzwonić na infolinię i połączyć się ze wsparciem technicznym, które bez względu na wszystko pracuje codziennie od 7 do 23 - co Tobie @Nodi zalecam. 

Możesz oczywiście wysłać do mnie na priv dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko). Od razu jednak zaznaczam, że ani mnie ani żadnego innego moderatora nie ma tutaj 24/7 więc czas oczekiwania na wsparcie możę być dużo dłuższy niż próba połączenia się z DWT.