UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączność i konfiguracja

ROZWIĄZANE
Adept
1 0 0

Czy UPC spowalnia pobieranie plików z niektórych serwisów?

Pytanie jak w temacie - czy UPC spowalnia pobieranie plików z niektórych serwisów hostingowych?

Wiadomo, na niektórych jest masa plików które nie do końca respektują prawa autorskie jak rapidu, catshare, fileshark etc.

Próbowałem pobrać plik, zjazd transferu do kilkudziesięciu kilobajtów, o co chodzi?? Na komórce ten sam plik pobieram bez żadnego problemu...

20 ODPOWIEDZI
Inspirator
9 1 1

Re: Czy UPC spowalnia pobieranie plików z niektórych serwisów?

UPC NIE spowalnia pobierania plików, transwer pobieraniu od hostyngu zależy polecam fileshark rapidu , xshare.eu,lunaticfiles.com na tym po wygenerowaniu linków leci max transwer przy okażji sprawdzić wirusy

polecam też program 

Internet Download Accelerator PRO

Omnibus
253 50 7

@wordheanapisał(a):

Pytanie jak w temacie - czy UPC spowalnia pobieranie plików z niektórych serwisów hostingowych?

Wiadomo, na niektórych jest masa plików które nie do końca respektują prawa autorskie jak rapidu, catshare, fileshark etc.

Próbowałem pobrać plik, zjazd transferu do kilkudziesięciu kilobajtów, o co chodzi?? Na komórce ten sam plik pobieram bez żadnego problemu...

chyba z każdego serwisu jak ściągasz to nie leci pełnym laczem i tu raczej nie jest wina UPC, Ze steama czy orgina jak syn ściąga tez nie leci pełnym laczem.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Wykładowca
798 415 49

@wordhea witaj w naszej Społeczności !

UPC nie spowalnia i nigdy nie spowalniało pobierania plików. Sprawdź to o czym słusznie napisał @grzesio1985  Weź też pod uwagę to czy w trakcie pobierania, na komputerze uruchomione są jakieś programy? Jak wygląda u Ciebie sprawa z programem antywirusowym? Prędkość transferu plików zależy od wielu czynników.

Pozdrawiam
Omnibus
253 50 7

@Marcinosrpomijając sprzet abonenta, zalozmy , ze wzorcowy, UPC nie podejrzewam o ograniczanie predkosci zalozmy ze jest idealne 120, czy 250, lub 500 i w jednym pliku filmu pełnym laczem nie pociagnie moim zdaniem.

Wykładowca
798 415 49

@ogromny zależy jak czy ftp, czy ze strony czy p2p....zależy do jest po drugiej stronie i ile daje ściągać...wiele zmiennych by tak prosto na to odpowiedzieć 

Pozdrawiam
Omnibus
253 50 7

@Marcinosrwydaje mi się ze same serwisy dają ograniczenia

Zawodowiec
143 120 7

Wydaje mi się że dobrze było się dowiedzieć jaka jest "droga" pakietu

Polecam WinMTR i sprawdzenie ilośći hopów (węzłów) pośredniczacych.

Zobaczysz także czy i gdzie generują się ewentualne straty.

Omnibus
253 50 7

@Pabloosobiście nad tym się nie zagłębiałem najczęściej leci w miarę szybko, może mogło by być szybciej ale tragedii nie ma. Jedynie co mnie zastanawiało ostatnio to showmax. Komp po kablu i przycinki, dla odmiany na xboxie 360 po wi fi hbo go dwa filmy 0 przycięcia?

Użytkownik
8 0 0

Prędkość pobierania zależy na jakim serwerze są umieszczone dane. Można to zauważyć nawet pobierając duże pliki z dysku google, jedne idą pełną rurą a inne duzo wolniej.

-
N/A
242 0 3

@wordhea serwisy takie jak rapidu, catshare, fileshark etc. mają ograniczoną prędkość przy darmowym koncie, spróbuj sobie wykupić u nich pakiet i sprawdź.

Innowator
31 4 0

Pobierasz  kontem premium czy bez ? 

Ogólnie ostatnio  serwisy hostingowe przechodzą jakieś oblężenie i nie wyrabiają  nawet na niektórych nic nie daje konto premium .

Zawodowiec
138 26 3

A jak pobieaja się plik z stąd ftp

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Innowator
63 6 0

Fajny ten test  to z TB7?

Highlighted
Zawodowiec
143 120 7

Gadanie , teoretyzowanie, zero konkretów.

Poprosiłem o coś co by pomogło i na pewno było by jakimś odnośnikiem do tego co się dzieje a tu tylko pusta gadka