UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączność i konfiguracja

ROZWIĄZANE
Naukowiec
1250 577 45

Re: Kiedy usługi Fiber Power będą miały większy upload?

@krupniok200

Wada w czym?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
234 68 5

@krupniok200napisał(a):

@janekiwannapisał(a):

Witam,

Może jakiś update? W sierpniu kończy mi się umowa, jeśli chodzi o stabilność usługi nigdy nie narzekałem na UPC, ale jeśli nadal przy największej prędkości 500 Mb/s będzie tylko 25 Mb/s uploadu to będę zmuszony zaprzyjaźnić się z Orange, oni przynajmniej dają 60 Mb/s przy 600 Mb/s downloadu.

no niestety... to jest wada DOCSIS 3.0

Mylisz się. dla firm jest 600/60 również w UPC. Zatem da się.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Omnibus
234 68 5

Właśnie sprawdziłem jak to jest w Vectrze. Za 5 zł miesięcznie można podwoić szybkość wysyłania. Jestem pewien, że i UPC ma wielu klientów, którzy przystaliby na taką ofertę.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Zawodowiec
113 32 9

szczególnie przy prędkości 500Mb DL  

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Profesor
1412 395 75

@brodacz

Wskażesz mi gdzieś na stronie gdzie taka możliwość jest? Bo przewertowałem całą stronę Vectry wzdłuż i wszerz i przyznam, że nie znalazłem takiej oferty.

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
265 41 4

@MrPepka w regulaminie napisali  Usługa Wysyłaj szybciej 6) 20,00 zł

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Omnibus
234 68 5

Nazwa promocji to JZ2018 Premium Usługi Dodatkowe 1.0. Dostępne u każdego handlowca.

Naukowiec
1250 577 45

Może się mylę, ale chyba już w tym temacie nawet ja sam pisałem, że JESTEM gotów ponosić miesięczną opłatę za większy upload - tylko firma musi chcieć mi/Nam taką usługę oferować i to z tym jest tu największy problem.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Naukowiec
1250 577 45

https://media2.pl/telekomunikacja/150957-UPC-Szybsze-wysylanie-danych-w-Fiber-Power-500-Mbs.html

Od 4 czerwca 2018 roku w UPC Polska obowiązują nowe parametry usług internetowych. Na zamianach zyskają użytkownicy najszybszej opcji internetowej Fiber Power 500 Mb/s, w przypadku której z 25 do 30 Mb/s podniesiono prędkość wysyłania danych. Parametry pozostałych usług pozostają bez zmian.

Parametry techniczne usług internetowych UPC Polska (od 4.06.2018):
Fiber Power 60: pobieranie do 60 Mb/s, wysyłanie do 6 Mb/s
Fiber Power 120: pobieranie do 120 Mb/s, wysyłanie do 10 Mb/s
Fiber Power 250: pobieranie do 250 Mb/s, wysyłanie do 20 Mb/s
Fiber Power 500: pobieranie do 500 Mb/s, wysyłanie do 30 Mb/s

No to teraz pytanie - kiedy większy upload dla pozostałych niższych prędkości?

Omnibus
265 41 4

@KOCUREK1970obstawiam że tylko dlatego podnieśli bo sprzedaż 500 nie jest tak wysoka jak oczekiwali i dodatkowo konkurencja zaczyna przyśpieszać.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
GDA
Pan Abonent ;-)
1184 627 95

@KOCUREK1970napisał(a):

No to teraz pytanie - kiedy większy upload dla pozostałych niższych prędkości?

https://forum.upc.eu/t5/pomiar-predkosci/za-szybkie-wysylanie-w-500-mb-s/m-p/14562#M692

-
Nie dotyczy
1048 0 58

Przecież Netia ma prędkość 900 a Upc tylko 500, Upc jest daleko w tyle z internetem i z ofertą programową też

GDA
Pan Abonent ;-)
1184 627 95

@-napisał(a):

Przecież Netia ma prędkość 900 a Upc tylko 500,

jeszcze w tym roku będziesz miał w UPC FB1000 - zadowolony?

-
Nie dotyczy
1048 0 58

@GDAnapisał(a):

@-napisał(a):

Przecież Netia ma prędkość 900 a Upc tylko 500,

jeszcze w tym roku będziesz miał w UPC FB1000 - zadowolony?

Żeby to była prawda to byłoby super 

GDA
Pan Abonent ;-)
1184 627 95