UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączność i konfiguracja

Użytkownik
3 0 0

Przewód koncentryczny YWD 75-0,59/3,7 "B"

Dzień dobry, 
Wprowadziłem się do nowego mieszkania i przymierzam się do usłyg UPC. Kiedyś w mieszkaniu były już usługi UPC więc przewód konecntryczny (nie wiadomo jaki) jest doprowadzony. Znajduje on się w miejscu nieprzydatnym do instalacji dlatego w puszcze w której jest zakonczony przewód znajduje się drugi przewód umożliwiający przedłużenie sygnału w inne, bardziej dogodne miejsce. Ten przewód przedłużający to jest właśnie YWD 75-0,59/3,7 "B". Średnica przewodu mierzona suwmiarką wynosi około 6 mm. Moje pytanie jest takie, czy mogę śmiało skorzystać z tego przewodu i technik UPC podlączy mi dekoder w tym bardziej dogodnym miejscu czy będą jakieś komplikacje lub spadki prędkości interntu?  Byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź. 
Pozdrawiam
Filip 

5 ODPOWIEDZI
GDA
Pan Abonent ;-)
1184 627 95

Re: Przewód koncentryczny YWD 75-0,59/3,7 "B"

Jeżeli podczas montażu usług technik stwierdzi że kabel który posiadasz się nie nadaje to położy nową instalację

także nie martw się nie myśl o tym czy masz dobry kabel czy zly

Użytkownik
3 0 0

wlasnie niestety problem w tym, ze wymiana tego kabla moze oznaczac zniszczenie nowopolozonej podlogi :( 

GDA
Pan Abonent ;-)
1184 627 95

najpierw trzeba zmierzyć sygnał po tym kablu

jezeli bedzie ok to nie będzie potrzebna wymiana - oddaj to w ręce technika który przyjdzie montować sprzęt

Użytkownik
3 0 0

ok, dziekuje

Naukowiec
1250 577 45

@wielkimurad

Nie powinno być problemów z tym okablowaniem.

Technik przyjdzie, wskaż mu tylko jak to wygląda, wskaż gdzie owy przewód wchodzi/wychodzi - monter oceni.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.