UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączność i konfiguracja

ROZWIĄZANE
Highlighted
Wykładowca
826 422 50

Terminarz wdrożenia Fiber Power 500 Mb/s dla poszczególnych miast

Czy możecie podać terminarz wdrożenia usługi Fiber Power 500 Mb/s dla poszczególnych miast? 

Pozdrawiam
36 ODPOWIEDZI
Menedżer Społeczności
249 268 75

Re: Terminarz wdrożenia Fiber Power 500 Mb/s dla poszczególnych miast

Takie informacje byłyby nie lada gratką dla naszej konkurencji. Lubimy się ścigać, ale nie chcemy dawać takich forów 

Uchylając rąbka tajemnicy: obecnie usługa Fiber Power 500 Mb/s jest dostępna w ponad połowie naszej sieci. Docelowo do końca listopada chcemy objąć zasięgiem 90% naszej sieci. 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Wykładowca
826 422 50

Rozumiem, chociaż nim forum zostanie upublicznione, usługa pewnie będzie wdrożona....

Pozdrawiam
Inspirator
8 4 0

Czy w Mińsku Mazowieckim jest już dostepne 500Mb/s ?

Menedżer Społeczności
249 268 75

Cześć @michau!

Fiber Power 500 w Mińsku Mazowieckim mamy od 1 września 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (3)
Użytkownik
1 2 0

Ja bym chciał wiedzieć kiedy będzie na stałych klientów, dlaczego nowy ma być lepszy od nas

Debiutant
1 1 0

A czy UPC planuje podnieść upload do poziomu chociaż 10 % downloadu, jak jest w niektórych krajach?

Wykładowca
826 422 50

Karol jest taka szansa, póki co kazali czekać, ale coś w temacie się dzieje  

Pozdrawiam
Innowator
28 12 1

Jastrzębie-Zdrój nadal leży i 500 brak :<

Specjalista
55 26 0

Jastrzębie-Zdrój do 31.10.2017 r.

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Naukowiec
984 314 36

A 500-tka pojawi się w Kowalach (k.Gdańska)?

https://zanimnapiszesz.info
Ekspert
92 26 5

A jak wygląda sytuacja z 500Mb/s w GOP?

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Zawodowiec
165 61 5

Ta prędkość jest chyba tylko pozorną odpowiedzią na działania konkurencji. Różnica między 250.a 500 jest realnie niezauważalna, a jedyne na co liczyłem to przyrost na prędkości wysyłania. Jakże się zdziwiłem gdy okazało się, że to 25 Mb/s. Obecnie pozostałem przy 250 bo szkoda prądu na podłączanie 500. Gdyby chociaż te 40 Mb było to przynajmniej podłączałbym na czas wysyłania fotek czy filmów. 

Druga sprawa to łącza światłowodowe. Jest ich coraz więcej i ciekawi mnie czy UPC myśli je wykorzystać bardziej optymalnie? Konkurencja w podobnych cenach daje łącza równolegle. Przyznacie, że 300/300 za 60 zł brzmi nieźle? Boli mnie, bo właśnie mam w lokalu światłowód UPC i chętnie skorzystałbym z dobrodziejstwa tej technologii, bo obecnie korzyści nie mam żadnych.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Specjalista
55 26 0

Do 31.10.2017 r. ma być uruchomiona usłuiga 500 Fiber. Czy wiadomo kiedy to nastapi ?

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Omnibus
255 110 6

Witam, chciałem spytać o prędkość 500 Mb/s w Krotoszynie. Już dostępne? Jeśli nie to na kiedy zaplanowane?

Kiedy będzie możliwość także dla stałych klientów by zwiększyć np z 250 Mb/s do 500 Mb/s ?

Pozdrawiam

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226