UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1891 949 146

Re: CI+, EPG i Panasonic - problemy

@rgr napisał(a):

a od ręki napisał rozwiązanie umowy i przeszedł do Netii czy Orange

Trzeba było tak od razu napisać to byśmy nawet nie próbowali pomagać

A nie czekaj przecież tam nie dostaniesz CI+ 

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
rgr
Inspirator
14 1 0

@GDA napisał(a):

@rgr napisał(a):

a od ręki napisał rozwiązanie umowy i przeszedł do Netii czy Orange

Trzeba było tak od razu napisać to byśmy nawet nie próbowali pomagać

A nie czekaj przecież tam nie dostaniesz CI+ 

Bez jaj - gdzie tu była próba pomocy? Ja zauważyłem tylko ściemnianie, że rzekoma "certyfikacja" ma związek z EPG.

Tam nie dostanę CI+, ale i tak muszę mieć dekoder. A gorszy niż w UPC chyba nie będzie (wiem, bo też mam).

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@GDA daj spokój...ten człowiek coś tam sobie uzmysłowił i się tego trzyma...kopiuje odpowiedzi z chello (i to nie pełne) a na dodatek najpierw pitrek mu wyjaśnia o co cho... i dopiero wpada tu po mędrkować  

Szkoda czasu....

Tytan
Tytan
1891 949 146

@rgr zamień kartę CI+ na dekoder i będziesz miał spokój 

Niestety ale masz wiekową plazmę której producent nie wspiera od dawna dlatego też nie wymagaj aby działała jak nowe telewzory

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
rgr
Inspirator
14 1 0

@Marcinosr napisał(a):

@GDA daj spokój...ten człowiek coś tam sobie uzmysłowił i się tego trzyma...kopiuje odpowiedzi z chello (i to nie pełne) a na dodatek najpierw pitrek mu wyjaśnia o co cho... i dopiero wpada tu po mędrkować  

Szkoda czasu....

Znowu mijasz się z prawdą. Najpierw tutaj zapytałem. Dopiero po kilku godzinach karmienia bzdurami przez ciebie zapytałem tam. I o dziwo - od razu konkretna odpowiedź.

Ale nawet po wytknięciu ci niewiedzy dalej w to brniesz. Po co? Już prosiłem, aby wypowiadały się osoby znające problem. Zamiast tego ty ciągle spamujesz i na dodatek przeinaczasz fakty.

Myślisz, że od tego problem się rozwiąże albo przykryjesz swoją nieznajomość tematu?

rgr
Inspirator
14 1 0

@GDA napisał(a):

@rgr zamień kartę CI+ na dekoder i będziesz miał spokój 

Niestety ale masz wiekową plazmę której producent nie wspiera od dawna dlatego też nie wymagaj aby działała jak nowe telewzory

Już wolę podziękować UPC, zwłaszcza że Mediabox to porażka (przynajmniej szybko się resetuje).

TV ma 7 lat, więc nie wiem czy taki wiekowy - działa bez zastrzeżeń i zapewne lepiej od wielu nowych TV. Poza tym nie wiem co znaczy "działać jak nowe telewizory"? Ma zmieniać kanały, itd. działać z DVB, w tym wyświetlać EPG.

A z tym ostatnim tylko w UPC są problemy.