UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

Inspirator
3 0 0

Karta zamiast dekodera i certyfikacja TV

Hej

Kilka dni temu zawarłem nowa umowe w pakiecie sportowym za 79.99 i dostalem Horizon. Niestety dopiero teraz widze, ze o WIELE bardziej wolalbym samą karte wkladana do TV zamiast wielkiego pudła. 

1) Czy moge wymienic Horizon na karte i dostac tylko router do internetu? Jestem swiadomy ze musze poniesc koszty technika - jakie?

2) Jeśli nie moge wymienic, to czy moge odstapic od umowy i wybrac tę samą ofertę, ale bez dekodera, tylko z kartą?

2) Czy ten TV nada sie do karty - LG 50LF652V

Dzieki za pomoc! 

Tagi (3)
7 ODPOW. 7
Wykładowca
845 213 35

Re: Karta zamiast dekodera i certyfikacja TV

1. Nie, niestety nie jest to możliwe. Tak postanowiło biznesowo UPC.

2. Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni. Po odstąpieniu umowę uważa się za niezawartą, więc możesz zawrzeć nową. W praktyce po złożeniu odstąpienia pewnie ktoś do Ciebie zadzwoni, zapyta dlaczego i wprowadzi  na konto nową umowę, która będzie odpowiadać twoim oczekiwaniom. Przy czym pamiętaj, że nie każda oferta dostępna jest z kartą CI+, ale pewnie znajdzie się coś podobnego. 

3. Powinno działać z twoim TV, ale by mieć pewność łatwo to sobie przetestujesz. Po przepnij kabel koncentryczny z horizona bezpośrednio do tv i wyszukaj w nim kanały zgodnie z instrukcją. Około 30 kanałów jest niekodowanych i na nich będziesz mógł przetestować jak twój TV radzi sobie z DVB-C

Inspirator
3 0 0

Super, dzieki. 

A czy zamowienie za dodatkowe 10 zł multiroom (i karty) nie rozwiazaloby takze problemu? 

Rozumiem, ze wtedy dekoder musi byc i tak wpiety do pradu zeby dawac internet ale nie musi byc podpiety HDMI do telewizora?

GDA
Pan Abonent ;-)
1360 680 107

To rowniez rozwiazuje sprawe

ale aktualnie to dodatkowy koszt 14.99

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Inspirator
3 0 0

I wtedy Horizon jest tylko do rozprowadania WiFi? Moze byc ukryty w dowolnym miejscu byle wlaczony do pradu?

GDA
Pan Abonent ;-)
1360 680 107

Tak

ale ukryty nie moze byc skoro ma rozsiewac wifi

wszystko zalezy jak duze mieszkanie masz i gdzie to wifi ma miec zasieg

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Wykładowca
845 213 35

@ololol, Sam mam tak, że mam Horizona, a kartę Ci+ jako multiroom. Horizon lezy sobie w pudełku i zbiera kurz. Tak po prostu było taniej. Dodam tylko, że biorąc samą kartę CI+ do Internetu dostaniesz ConnectBoxa, który radzi sobie trochę lepiej niż horizon. 

Nauczyciel
490 102 3

To chyba najlepszy sposób na  rozwiązanie Twojej sprawy.

Łączysz przyjemne z pożytecznym. Za funkcję nagrywania, Repaly i dostęp do VOD odpowiada dekoder. Są przymiarki do nowej aplikacji na smart tv i te dwie ostatnie  funkcjonalności prawdopodobnie zostaną wdrożone..

Za tą przyjemność w postaci karty CI płacę 10 zł. Warto.

Obecnie multiroom kosztuje 15 zł i to jest cena na dzień dzisiejszy...

Mój telewizor  pod znaku marki Sony co prawda nie jest certyfikowany doskonale współpracuje z kartą.