UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
4 0 0

Mediabox a CI+

Witam w domu posiadam jeden telewizor i chciałem w nim uruchomić Mediamoduł CI+ . Konsultowałem się w tej sprawie z infolinią i konsultant powiedział mi że ten moduł można jedynie zamontować w multiroomie a do tego trzeba by było wymienić dekoder na horizna . Teraz pytanie czy konsultant nie chciał mnie naciągnąć na dodatkowe 25zł ? Czy wymiana samego Mediaboxa na CI+ jest możliwa ? jesli tak ile to naprawde kosztuje?

5 ODPOW. 5
Użytkownik
1 1 0

Re: Mediabox a CI+

Witam,

Jeśli masz mediaboxa bez nagrywarki to jest on traktowany jak moduł CI+. 

Mi jakieś pół roku temu udało się załatwić wymianę dekodera na moduł bez dodatkowych opłat. Abonament pozostał bez zmian. Tak więc próbuj

Użytkownik
4 0 0

ok dzięki będe jutro próbować wyjaśnić tą sprawę

ex-Moderator
136 131 20

@Gmeras wyślij mi  w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego. Zweryfikuje sytuacje na Twoim koncie i dam CI znać jakie są możliwości. .

Użytkownik
4 0 0

Więc Technik przyjeżdża jutro z modułem. Koszt 50 zł wymiana. A poprzedni konsulant chciał mnie naciągnąć na 25 zł miesiecznie dodatkowych opłat za usługi.

Innowator
19 6 0

@Gmeras napisał(a):
2 159

Więc Technik przyjeżdża jutro z modułem. Koszt 50 zł wymiana. A poprzedni konsulant chciał mnie naciągnąć na 25 zł miesiecznie dodatkowych opłat za usługi.

Równowaga w przyrodzie pozostaje. Ja się dla odmiany musiałem dzisiaj nagimnastykować na infolinii, żeby za comiesięczną dopłatą dostać CI+, bo Pani stwierdziła, że nic się nie da zrobić skoro mam Horizona z nagrywarką i że muszę poczekać 2 lata na zakończenie umowy. Więc jedni naciągają, a innych trzeba namawiać, żeby coś sprzedali