UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
18 6 0

Mediamoduł CI+ a dekoder Horizon

Posiadam abonament  "Pakiet Horizon Select z nagrywarką (dekoder Horizon) + Fiber Power 250 Mb/s" i zastanawiam się, jak mogę otrzymać Mediamoduł CI+, ponieważ nie wykorzystuję dodatkowych funkcjonalności dekodera Horizon i tylko zajmuje mi miejsce, wymaga osobnego pilota i powiększa plątaninę kabli.

Czy mogę Horizon wymienić na Mediamoduł CI+? Albo dodatkowo zapłacić za taką usługę?Ile ona kosztuje?

6 ODPOWIEDZI
Profesor
1512 406 77

Re: Mediamoduł CI+ a dekoder Horizon

Musiałbyś zawrzeć umowę od nowa bo masz pakiet z nagrywarką, a moduł jest traktowany przez UPC jak urządzenie bez nagrywarki. Że też nie wspomnę o pakiecie z Horizon.

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1217 638 97

@piesekleszek napisał(a):
Czy mogę Horizon wymienić na Mediamoduł CI+? Albo dodatkowo zapłacić za taką usługę?Ile ona kosztuje?

Tak jak napisał @MrPepka nie wymienisz bez zmiany umowy 

Możesz zrobić tak jak ja

Dobierz Mediamodul jako multiroom (+10 PLN do abo) a dekoder schowaj do szafy.

Omnibus
197 46 24

@GDAu moich sąsiadów samego CI+ nie chcieli zainstalowac. Ja mam CI+ za 1zł. + Horizon i Max + Conetboxa 500 .za 165zł. Ale jak podpisałem umowe  to na taką że cena sie powiększyła, a nie obniżała.

GDA
Pan Abonent ;-)
1217 638 97

Co to znaczy nie chcieli? Piszesz o MR czy osobnej usludze

Innowator
18 6 0

@GDA napisał(a):
171

Możesz zrobić tak jak ja

Dobierz Mediamodul jako multiroom (+10 PLN do abo) a dekoder schowaj do szafy.

Dzięki za info. A jak z prędkością przełączania kanałów? Podłączyłem się teraz testowo bezpośrednio kablem do telewizora i oglądam kanały niezaszyfrowane. Wszystko OK, ale przełączanie z kanału na kanał trwa 2-3 sekundy, a czasem nawet dłużej. Na Horizonie trwa to zdecydowanie krócej. Czy na module CI+ jest szybciej? A może jeszcze gorzej, bo musi przetworzyć zakodowany obraz? 

GDA
Pan Abonent ;-)
1217 638 97

Wszystko zależy od telewizora

Ale ja nie widzę różnicy między kanałami kodowanymi a otwartymi- także moduł działa szybko