UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Inspirator
10 2 0

Moduł Cam CI zamiast horizon

Witam, czy na chwile obecną zamawiając usługę internet+TV istnieje możliwość dostania samego modułu Cam CI bez horizona i do tego router do internetu? Jakoś jestem zrażony horizonem po opiniach jakie krążą po internecie i chciałbym mieć sam moduł CI. Interesuje mnie oferta bezterminowa za 99zł.

Pozdrawiam

95 ODPOW. 95
-
Nie dotyczy
1389 0 94

Re: Moduł Cam CI zamiast horizon

@arturxd witaj na forum.

Odpowiedź na twoje pytanie nie jest jednoznaczna a mianowicie:
Moduł CI powinieneś dostać zamiast dekodera o ile masz usługę TV bez nagrywarki,  niestety konsultanci chyba bonus mają za wciskanie ludziom Horizonów na siłę bo większość będzie twierdzić, że to nie prawda. W skrócie, albo życzę cierpliwości w rozmowie z nimi (czasami nawet kilka razy trzeba zadzwonić by trafić na konkretnego i pomocnego konsultanta), powiedz twardo że chcesz moduł albo nici z umowy, albo może któryś z adminów pomoże @Kamil@GMateusz możecie pomóc człowiekowi z doborem oferty?

Inspirator
10 2 0

Jestem po rozmowie z konsultantem, powiedział, że po instalacji dekodera horizon w domu, można wnioskować o kartę CAM CI, na pytanie jakie są szanse, że będę miał możliwość zamiany Horizona na cam ci odpowiedział: szanse powinny być, koszt jednorazowy 50zł. Martwi mnie tylko to "powinna".

Chyba się zdecyduje, zawsze mam 14 dni na odstąpienie od umowy, bądź miesięczny okres wypowiedzenia...

-
Nie dotyczy
1389 0 94

@arturxd konsultant kłamał...

Nie musisz instalować Horizona by go zmienić, a jak już zainstalujesz to wymiana sprzętu jest ujęta w cenniku...Ja na twoim miejscu walczył bym o moduł od razu albo moduł albo brak umowy.

-
Nie dotyczy
1389 0 94

W kazdej chwili w czasie trwania umowy mozna wymienić Horoizon na moduł?

Ile taka operacja , wraz z wizytą technika moze kosztować?

@arturxdmiesięczny okres wypowiedzenia, pamiętaj o karach umownych.

Omnibus
195 45 24

radził bym moduł CI+ bo u mnie działa bez zarzutu przez wiele lat. Bo z Horizonem ciągłe kłopoty .I obraz jest barsziej ostry mam porównanie bo mam podobne TV i CI+ .

-
Nie dotyczy
1389 0 94

Sorry widzę już z cennika usuneli...jeszcze niedawno było Wymiana sprzetu 50zł.

Jak tak to trzeba z nimi gadać ale napewno nie możesz mieć w pakiecie TV z nagrywarką jak chcesz zmienić

Inspirator
10 2 0

Pan na infolini zaoferowal mi ze na umowie bedzie 24 miesiace ale wysle poczta pismo ze umowa jest bezterminowa. Smierdzi mi to troszke. Mowil ze wymiana horizona na cam ci jest bezplatna. Rozmowy mam nagrywane. Czy moze ktos podrzucic cennik z tymi karami umownymi? Wydawalo mi sie ze jak biore umowe bezterminowo to zadne kary mnie nie obowiazuja....

Inspirator
10 2 0

@-nagrywarki nie potrzebuje, Pan na infolini powiedział że zaleca wzięcie dekodera horizon, poznanie go, a w razie czego gwarantuje bezpłatną wymiane na karte. Może takie rozwiązanie nie będzie złe?

-
Nie dotyczy
1389 0 94

@arturxd jak uważasz Ja mam Horizona i sobie chwalę, ale w sieci znajdziesz wielu przeciwników tego dekodera. Sam musisz zdecydować.... Może warto samemu się przekonać? a może wręcz przeciwnie decyzja leży tylko w twoich rękach

Omnibus
195 45 24

Weż porównaj obraz na TV z Horizona i sygnału TV napowietrznej to zobaczysz jakość sygnału przewysza, a ja Ci radze CI+ bo ma ostrzejszy obraz.

Inspirator
10 2 0

@Fredek50 jakos szczegolnie mi na tv nie zalezy. 10 kanalow max. Grunt by internet chodzil dobrze najwyzej przejde z horizona na karte. Nic nie stoi na przeszkodzie.

Pozdrawiam

-
Nie dotyczy
1389 0 94

@Fredek50 na litość boską, @GDA już nie raz i nie dwa o tym pisał...

Moduł CI nie ma nic do jakości obrazu! On jest odpowiedzialny jedynie za dekodowanie sygnału, za jakość odpowiada TV jaki posiadasz w domu. 

@arturxd jak widzę już wybrałeś i według mnie słusznie...bo jak mądrzy ludzie gadają - Kto nie próbuje, ten szampana nie pija.

-
Nie dotyczy
1389 0 94

Czy brak na liście certyfikowanych modeli (mam sprzęt od Sony z 2016) dyskwalifikuje możliwość sprawdzenia modułu w ramach multiroom?

Ogólnie to jestem zaskoczony brakiem modelu na liście UPC.Model XE już jest..

-
Nie dotyczy
1389 0 94

@- z tego co wiem to nie, chociaż nie chętnie się zgadzają...

Problem będziesz miał tylko taki, że lista nie będzie ułożona według ich kolejności. Trzeba ją sobie ustawić samemu w zewnętrznym programie albo mieć nieporzadek  

Drugi znany mi problem to brak polskich znaków.

Oczywiście, pomimo braku certyfikacji jest szansa, że moduł będzie działa z polskimi znakami i zostanie tylko problem listy