UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Moderator
932 600 151

Re: Moduł Cam CI zamiast horizon

@arturxd podeślij inne dane po których Ciebie znajdę może być numer pesel + imię i nazwisko.

Inspirator
10 2 0

@GMateuszPoszło PW

Użytkownik
6 0 0

Witam serdecznie

też mam mały problem. Używałem CI+ , niestety wraz z nową umową /  chodziło mi o szybszy internet tylko  /  wsadzili mi ten klocek Horizon. Nigdy nie nagrywałem programów, nie będę nagrywał, nie używam VOD...

Nie dość, że mam kolejny pilot ( a chcę używać tylko telewizorowego - wtedy niestety Horizon sie nie wyłącza )  to jeszcze faktycznie jakość  obrazu jest gorsza niż na karcie.

Nie rozumiem, czemu nie chcą zostawić mi karty , która jest tańsza niż dekoder. Mogą komuś sprawić radość i dać mu mój.

Czy jest szansa na powrotną wymianę na kartę CI+ ?

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Co to znaczy "wsadzili mi" ? bez Twojej zgody na to żadna umowa nie doszłaby do skutku,

jeżeli nie minęło jeszcze 14 dni od momentu w którym był instalator możesz się wycofać z nowej umowy

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Użytkownik
6 0 0

Już tłumaczę. Jeśli chcesz mieć szybszy internet i zachować cenę to tylko jest dostępny pakiet z tym nieszczęsnym Horizon. W pakiecie z nagrywarką nie ma opcji karty CI +.

Dlaczego ? Bo tak, bo pewnie się połaszę na jakiś płatny film na VOD albo coś ? Niestety

dekoder odbiera mi w ogole chęć oglądania czegokolwiek.

Nie chcę zrywać umowy, dlatego pytam czy jest opcja wymiany ? Dlaczego nie mogą zostawić mi karty CI+ a dekoder dać komuś w potrzebie posiadania dekodera.

Moderator
932 600 151

@martinezx słusznie zapytał Ciebie @GDA czy minęło już 14 dni bo nie mowa tutaj o zrywaniu umowy a jedynie odstąpieniu od warunków nowej umowy i powróceniu do warunków starej umowy. Jeśli twierdzisz, że konsultant wymusił na Tobie taką zmianę informując np. że nie da się zwiększyć prędkości łącza pozostawiając moduł CI+ to wprowadził Ciebie w błąd za co poniesie konsekwencje. Wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko)

Użytkownik
6 0 0

Owszem tylko jak odstąpię to będę miał starą z wolniejszym internetem.

Pakiet, który jest dla mnie cenowo korzystny, chociaż wolałbym oczywiście płacić taniej

https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/    zawiera pakiet Sport ale też Horizon.

Cytuje wiadomośc UPC z Facebook:

"

Panie Marcinie,
nie ma obecnie takiej możliwości, umowa została zawarta na okres zobowiązania. Usługi są przystosowane do dekodera Horizon. Z karty obecnie może Pan korzystać, jako dodatkowa usługa Multiroom. Ewentualnie ma Pan możliwość odstąpienia od Umowy Abonenckiej w przeciągu 14 dni od daty jej zawarcia. Wówczas usługi, które miał Pan przed zmianą zostają przywrócone. Pozdrawiam
"

PS. za każdym razem pytam czy jest opcja mniej kanałów a szybszy internet. Coś jak pakiety bodajże w Netii

Moderator
932 600 151

Nie wspomniałeś o dosyć istotnej kwestii - że chodziło o łącze do 500 mb/s. W przypadku tego produktu nie mamy obecnie ofert składających się z  karty CI+/mediaboxa + 500mb/s. Łącze do 500 mb/s występuje jedynie w paczkach z dekoderem Horizon. W zgodzie z tym co napisał Tobie jeden z moich kolegów (lub koleżanek ) na Facebooku, nie ma możliwości, aby w pakiecie z Horizonem zmienić dekoder Horizon na kartę CI+.

Użytkownik
6 0 0

Ale pytanie pozostaje pytaniem. DLACZEGO ? I dlaczego nie można tej paczki zmienić nawet za jakąś jednorazową opłatą. Wiem, wiedzą co robią...

Co ma router od internetu wspólnego z dekoderem horizon ? Czy kabel od obrazu nie obsłuży CI+ bo internet jest za szybki ?   Internet potrzebuję do komputera i telewizora a nie do dekodera. I skoro już go wciskają to przynajmniej, żeby jakość obrazu była odpowiednia.

No nic, jeszcze parę dni na zastanowienie. Wolniejszy internet czy męka z TV Happy Home 500 zamieni sie w taki sobie Home

Tak czy siak -  nic nie nagram i nie obejrzę żadnego płatnego filmu ...

a następnym razem , cóż, po prostu dobrze sprawdzę inne opcje. Powoli zaczyna się trend odchodzenia od TV więc myślę że 900 mbitów z Netii plus jakis Netflix i HBO będzie ok.

Mateusz dziękuję za sprawdzenie.

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Proste bo taka jest decyzja marketingowa UPC 

I choćbys tupal nogami nie przeszkoczysz

A do serwisów online w zupełności starcza FB60 jeżeli tylko do tego chciałes FB500 to sobie daruj żadnej różnicy nie odczujesz

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Użytkownik
6 0 0

Generalnie 4K i przesył plików wielkości 1 - 2 GB - bardziej mnie tu wysyłka interesuje,

więc może i racja, dziś ostatni dzień na decyzje no i troche kusi ten pakiet sport

Innowator
22 3 1

Dla nowych klientów w ogóle nie ma opcji z modułem, tylko Horizon.

I wiesz co zrobiłem? Dopłaciłem 10zł miesięcznie za multiroom którego używam jako głównego, a dekoder sobie leży w szafie. 

Nauczyciel
443 87 3

Takie zapytanie...Czy  jest możliwe aby korzystać jednocześnie z podlączonego dekodera Horizon i modulu CI+??.Tak ,żeby korzystać z funkcji nagrywania przez dekoder a przez moduł na bieżaco oglądać telewizję z mozliwością ułożenia własnej listy.

Takie rozwiazanie idealnie rozwiązalo by dylemat czy karta czy dekoder...

Niektórzy użytkownicy karty CI+odrzucają Horizona  twierdząc ,ze obraz jest ostrzejszy a kolory bardziej "żywe" i naturalne niż przez ten  sygnał odkodowany("przemielony") przez dekoder...

Telewizor jest UHD i moze UPC zdecyduje się wczesniej wpuścić sygnal o takiej jakośći przez moduł zanim doczekamy się kiedyś dekoderów 4KJakby nie bylo to będzie znowu kolejny sprzęt odkodujący sygnał niz taki  bezpośrednio pobierany przez moduł do telewizora.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Innowator
44 9 0

@Szeptacz Oczywiście że to możliwe , wystarczy doprowadzić sygnał do telewizora i horizona jednocześnie. 

Na samsungu JU7000 mogę wyświetlać dwa obrazy obok siebie ,jeden z modułu drugi z Horizona 

Nauczyciel
443 87 3

dzięki na info

Jak oceniasz jakośc obrazu z Horizona i z modułu ?

Jak załatwić taką sprawę, chodzi mi o udostępnienie takiej usługi w trakcie trwania obecnej umowy. Czytałem,ze w ramach multiroom, ale czy opłata 10 zł jest w opcji na czas nieokreślony?

Nie chcialbym by to spowodowało przedłuzenie obecnej umowy.

Wykaz telewizorów mimo ,że mój tv jest rocznikowo 2 -letni nie obejmuje tych polecanych przez UPC .Technicznie to telewizor ówczesnej klasy premium.

Czy operator w tej sytuacji może odmówić takiej instalacji?Kilkakrotnie czytałem w tym na oficjalnym forum producenta ,że na moim modelu telewizora śmiga bez problemu karta CI+od UPC.

Mój TV, w menu wyszukiwania programów, ma wybór operatora UPC i pojawia się tabelka z wpisaniem cyfr...

Wolalbym by przyjechał uprawniony technik i czy mialbym możliwość przetestowania przez 2 tygodnie?

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."