UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Innowator
49 10 0

Re: Moduł Cam CI zamiast horizon

Obraz z modułu zależy od klasy telewizora. Dla mnie obraz z horizona jest bardziej nasycony w porównaniu do mediaboxa .

Moduł mam piąty rok , zaistalowany w soniaku FHD z 2013r. 

10zł za multiroom jest w zobowiązaniu na 24m.

Ja rozdzieliłem sygnał na czas zabawy z modułem i horizonem na samsungu.

Przepnij kabel z dekodera do telewizora i wgraj kanały UPC.

Będziesz mógł przetestować jakość kanałów bez modułu. TVP-1 i TVP-2 w HD

https://www.upc.pl/pdf/upc_mediamodul_ci_plus_instrukcja_uzytkownika.pdf

Tu masz podane parametry do wpisania dla Twojej lokalizacji.

moduł niema wpływu na jakość obrazu

Nauczyciel
815 181 29

@Szeptaczu mnie technik trochę kręcił nosem bo tv nie był na liście. W menu byla instalacja upc i kanaly były zaprogramowane. Zadzwonił do centrali i kazali mu zamontować. Śmiga bez problemowo. I nie mam tv Premium. Prawdopodobnie multiroom dostaniesz jako nowa umowę (na sam multiroom) ale tu polecam dowiedzieć się u źródła. 14 dni na odstąpienie umowy tez jest.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Nauczyciel
625 158 5

@ogromny-banned, @marian_w dzięki za zwrócenie uwagi na moją sprawę.

Muszę sie jeszcze dowiedzieć co do terminowości zobowiązania umowy na multiroom.

Umowa trwa jeszcze przez kilkanaście miesięcy. Nie wiem czy zdecyduję ją przedłużyć a sprawa multiroomu  czy aby nie skomplikuje mi takiej sytuacji?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Nauczyciel
815 181 29

@Szeptaczna innym forum bylo kilku użytkowników co tak właśnie mieli. Główna umowa się konczyla a multiroom trwała dalej jako osobna umowa.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Nauczyciel
625 158 5

Zgodnie z rozmową na czacie na stronce UPC.

Usługa multiroom koszt 10 zł. Długość umowy nie ma znaczenia, w chwili zakonczenia głównej umowy rezygnuję  też z multiroom bez dodatkowych kosztów.

Aktywacja 49 zł. Czyli przyjazd technika 50 zl +m aktywacja i cała impreza zamyka się w kwocie 100 zł + opałata za usługe?

i zasadnicze pytanie czy takie rozdzielenie sygnału nie spowoduje pogorszenia jakości obrazu bo cała operacja mijała się wtenczas z tym  celem-, a zalożylem sobie tezę ,że telewizor lepiej sobie poradzi z przetworzeniem obrazu niż dekoder.

W razie co mam 2 tygodnie czasu by zrezygnować albo nie podpisać umowy z technikiem.

.....................................................................................................
Tytan
Tytan
1864 938 140

Jezeli bierzesz moduł w promocji a 10 zł to cena po udzielonych ulgach to w momencie kiedy będziesz chciał zakończyć umowę na MR wcześniej niż na koniec daty jej obowiązywania too bedziesz musiał zwrócić przyznane ci ulgi do konca okresu to jeżeli chodzi o umowę

jeżeli chodzi o sygnał to musisz podłączyć bezpośrednio z rozdzielacza dwa kable (jeden do TV drugi do Horizna) wówczas nie starcisz nic na sile sygnału

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Nauczyciel
625 158 5

@GDA

Twierdzisz, że konsultantka wprowadziła mnie w błąd?

2 razy ją o to pytałem.

Tytan
Tytan
1864 938 140

Tego nie wiem - co mówiła a co usłyszałeś ale wiem jak wyglada regulamin tej usługi i kwoty udzielonych ulg

Regulamin promocji rozrywka z multiroom

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Nauczyciel
625 158 5

Najlepiej chyba dowiem się w punkcie UPC a jak widać wiarygodność konsultantów na czacie UPC  jest wątpliwa...

Do punktu wybiorę się w przyszłym tygodniu.Nie wiem czy jest sens tracić na to czas.

Może ktoś z przedstawicieli potwierdzić lub zaprzeczyć informacjom uzyskanych od konsultantki.

Zobowiązanie mi się kończy na główną umowę i wygasa umowa na multiroom.

Opłatą 10 zł do końca tej umowy po rezygnacji po okresie zobow. nie podnoszę dodatkowych kosztów?

Konsultantka odpisała że tak jest.

Może to jakaś promocja przez Internet??

Moderator
32 29 15

@Szeptacz zweryfikuję sprawę i skontaktuje się na privie w tym temacie. Pozdrawiam.

Nauczyciel
625 158 5

@Martyna

Dziękuję.

Kolego @GDA jak  czegoś do końca jesteś pewny to nie wypowiadaj się bo wprowadzasz tylko zamieszanie.

Moderator
32 29 15

@Szeptacz@GDA - GDA miał rację, że w przypadku rezygnacji z Multiroomu mogą zostać naliczone dodatkowe koszty. Usługa Multiroomu jest aktywowana w zobowiązaniu, a Regulamin promocji nie zwalnia od uregulowania dodatkowych kosztów. Klient sam decyzduje czy zawiera umowę na czas nieokreślony czy z zobowiązaniem. W wyjątkowych sytuacjach kara może nie zostać  naliczona, ale decyzje takie są podejmowane indywidualnie.

Tytan
Tytan
1864 938 140

@Szeptacznapisał(a):

Kolego @GDA jak  czegoś do końca jesteś pewny to nie wypowiadaj się bo wprowadzasz tylko zamieszanie.

Że co proszę?

Czy przeczytaleś ze zrozumieniem warunki promocji jakie ci wkleiłem? 

---
Moderator
32 29 15

@Szeptacz, @GDA - Panowie nie przepychajmy się kto ma racje, a kto nie. Sprawa naliczenia i zasandości kary została już wyjaśniona na privie. Gdyby ktoś miał jeszcze pytania w tym temacie zapraszam na priv. 

Myślę, że powinniśmy już zakończyć ten wątek. 

Tytan
Tytan
1864 938 140

@Martyna- dlatego też tym bardziej nie rozumiem tego wpisu, i nie życzę sobie takich tekstów w moją stronę jakie popełnił @Szeptacz

---