UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Moduł CI bez pakietu Multiroom

Witam, 

Mam pytanie odnośnie modułu CI+. Jestem zainteresowany pakietem internet + tv (jeden odbiornik) i chciałbym skorzystać z modulu CI+ zamiast dekodera Horizon. Czy istnieje taka możliwość? Rozmawiałem z konsultantką, która poinformowała mnie że ten moduł jest możliwy tylko w opcji Multiroom. Widziałem na forum wątki gdzie było opisywane, że klienci są uporczywie namawiani do dekodera Horizon zamiast modułu CI+, więc chciałem potwierdzić czy w moim przypadku zostałem wprowadzony w błąd, czy faktycznie nie mam możliwości skorzystania z modułu CI+ w UPC i powinienem szukać operatora, który taką możliwość oferuje.

Pozdrawiam

Wolak

Tagi (3)
2 ODPOW. 2
Nauczyciel
537 137 22

Re: Moduł CI bez pakietu Multiroom

Zamów przez stronę a w uwagach napisz, ze jesteś zainteresowany tylko modułem CI , a nie dekoderem. Gdzieś w necie był taki przypadek.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Użytkownik
1 1 0

Re: Moduł CI bez pakietu Multiroom

Zamówiłem Multiroom zaznaczjąc w uwagach że interesuje mnie tylko moduł CI a mimo to przysłano mi dekoder interwencja telefoniczna i email nieskuteczna ,więc odesłałem dekoder i wysłałem odstąpienie od umowy. Niepoważna firma to całe UPC. Jak składasz zamówienie to oddzwaniają szybciutko ale jeśli coś jest nie tak to nabierają wody w usta i zero reakcji.