UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Innowator
13 2 1

Moduł CI+ na drugim TV -brak sygnału na kilku kanałach

Od paru dni niektóre kanały na TV z modułem CI+ są niedostępne "brak sygnału".

Kiedyś pomagało wyjęcie modułu i powtórne włożenie w slot, teraz nic z tego :(

Co może być przyczyną  ? Żona sie wkurza bo to ona korzysta z tego TV 

14 ODPOW. 14
Tytan
Tytan
1864 938 140

Re: Moduł CI+ na drugim TV -brak sygnału na kilku kanałach

A które to "niektore"?

Bo jeżeli tylko te kodowane to padł moduł i jest do wymiany

Dzwon do UPC z reklamacja

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Innowator
13 2 1

Nie działają miedzy innymi TVN Turbo, TVN Style .... i jeszcze inne (nie pamiętam króre)

Próbowałem się dodzwonic około 17 - tragedia,   trzeba z samego rana jutro próbować....

Tytan
Tytan
1864 938 140

Musisz wiedzieć ktore to są kanały konkretnie bo jak chcesz złożyć reklamację?

Potwierdź czy kanały z zakładki 29 kanałów  są dostępne a reszta nie

https://aplikacje.upc.pl/lista-kanalow-tv/

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Innowator
13 2 1

Tak - te są dostępne 

Tytan
Tytan
1864 938 140

No to masz pewność że sygnał dochodzi do telewizora poprawnie i winnym czarnemu ekranowi na kodowanych kanałach jest moduł

Dokładnie to samo zgłoś UPC nie musisz dzwonić zaloguj się do Moje UPC wybierz odpowiednie zgłoszenie i napisz reklamację 

---
Innowator
13 2 1

Właśnie próbuję to zrobić przez stronę - zabić się idzie !!!!

Co to za cholera !! Tragedia !!!

Ale dzięki 

Innowator
13 2 1

Rano rozmawiałem "z panem z UPC"

Powiedział że zdalnie zresetuje moduł (??) a jesli to nie pomoże to żeby wyszukać od początku kanały. a jeśli i to nie pomoże no to wtedy zajma się tym problemem czyli - wymiana modułu...

Tytan
Tytan
1864 938 140

Możesz spróbować na nowo wstroić kanały ale wg mnie to nie ma znaczenia skoro te niekodowane działają

Zrob to dla świętego spokoju, i jeżeli nadanie na nowo uprawnień (sam mógłbyś to zrobić w Moje UPC) nie pomoże ściągaj technika

---
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@alehar a próbowałeś wyciągnąć kartę z modułu?

Wyciągnij moduł, następnie kartę, włóż kartę ponownie i wepnij moduł do tv.. Daj znać czy pomoże.

Moderator
1343 809 538

@GDA napisał(a):

No to masz pewność że sygnał dochodzi do telewizora poprawnie i winnym czarnemu ekranowi na kodowanych kanałach jest moduł

Dokładnie to samo zgłoś UPC nie musisz dzwonić zaloguj się do Moje UPC wybierz odpowiednie zgłoszenie i napisz reklamację 

@GDA ale po co składać reklamację w takim przypadku bo nie bardzo rozumiem? Na zgłoszenie reklamacyjne odpowiemy do 30 dni kalendarzowych, a problem sam się nie rozwiąże.

Wystarczy rozmowa na czacie lub telefon do pracownika DWT, który przywróci prawidłowe działanie w ciągu 10 minut, a jeśli mu się nie uda to umówi wizytę serwisu. 

Masz problem -> Informujesz nas -> Rozwiązujemy go (telefonicznie lub poprzez serwis) -> Jeśli masz życzenie to składasz reklamację -> Odpowiedź otrzymujesz do 30 dni

Tytan
Tytan
1864 938 140

Racja posłużyłem się nieodpowiednim słowem

Miałem na myśli poniższy kanał wsparcia i tam zamieszczenie informacji o nieprawidłowym działaniu usługi

Screenshot_20180515-105241.jpg

---
Innowator
13 2 1

Nie pisałem, ale poblem został jak na razie rozwiazany. Od początku zostały pszeszukane kanały + to co mówiło UPC i wszystko działa.

Co do wyciągania i wkładania z powrotem karty to juz takie numery ćwiczę od dawna kiedyś pomagało a w tym wypadku - nie.

Na razie działa wszystko....

Tytan
Tytan
1864 938 140

A w jakie lokalizacji mieskasz? Może akurat zmodernizowano sieć i parametry kanałów się zmieniły?

To by tłumaczyło naprawienie problemu po zaprogramowaniu na nowo telewizora.

---
Moderator
1343 809 538

Moim zdaniem tutaj konieczne było nie tylko ponowne wyszukanie kanałów ale i odświeżenie sygnału, które wykonać można samemu poprzez Moje UPC albo z pomocą pracownika na naszej Infolinii.