UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Użytkownik
9 0 0

Moduł CI+ podgląd EPG

Czy są postępy w sprawie braku podglądu programu przy włączonym EPG?

Problem ten zaistniał kilka lat temu w tv gdzie dostępne było wyszukiwanie programów tylko w trybie PEŁNE. Podgląd był i się zmył. Obecnie, żeby mieć podgląd trzeba wyrzucić MUX z częst. 554 MHz. W nowszych tv jest opcja wyszukiwanie po UPC i problem ten nie występuje.

Tagi (2)
18 ODPOW. 18
Tytan
Tytan
1863 938 140

Re: Moduł CI+ podgląd EPG

A co ma moduł CI+ do podglądu?
Moduł jedynie odkodowuje sygnał a cała reszta jest po stronie telewizora

U mnie Sony przy okazji jednej z kolejnych wersji softu włączył podgląd kanału pod wyswietlanym EPG

Mysle że powinieneś się zorientować czy masz najnowszy Soft w swoim TV
---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Tagi (2)
Użytkownik
9 0 0

Problem, który opisałem, dotyczy tv samsung  UE40ES6100 (soft aktualny w tv jak i w module). Moduł  mam od 2012r. Przez ok. 1,5 roku wszystko było dobrze, po czym zgasł podgląd oglądanego programu podczas przeglądania EPG. Co ciekawe, kiedy się usunie MUX z programami na częstotliwości 554 MHh to podgląd jest. Ten tv ma wyszukiwanie kanałów tylko PEŁNE

Tytan
Tytan
1863 938 140

Po wywaleniu tego Mux masz dalej EPG?
---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Użytkownik
9 0 0

EPG to jest cały czas, nie ma tylko podglądu programu (takie małe okienko w lewym górnym rogu)

Tytan
Tytan
1863 938 140

Yhm
W Sony EPG jest na pełnym obrazie

Ale dalej powtarzam moduł nie ma nic z tym wspólnego wyjmij go a będziesz miał wciąż to samo
---
Użytkownik
9 0 0

UE40ES6100a.jpgsamsung UE40ES6100

Brakuje podglądu 

Tytan
Tytan
1863 938 140

Po wyjęciu modułu?
---
Użytkownik
9 0 0

UE22F5400.jpgUE22F5400

Podgląd powinien wyglądać tak.

Na tym tv wyszukane kanały są po UPC - wtedy jest podgląd, przy wyszukaniu po PEŁNE podglądu nie ma.

Tytan
Tytan
1863 938 140

Czyli UPC i moduł CI+ nie ma nic do rzeczy

twój telewizor tak a nie inaczej się zachowuje, wszystko zależne jest od jego oprogramnowania

btw: po co wyszukujesz "po pełnym"? wyszukując po UPC nie możesz potem posortować kanałów tak?

---
Użytkownik
9 0 0

Wyjęcie modułu nic nie daje, jak napisałem wyżej, podgląd się pojawia w przypadku usunięcia MUX-a z częst. 554 MHz .

Tak, przy wyszukiwaniu PEŁNE mogę sortować kolejnośc kanałów.

Użytkownik
9 0 0

Mała poprawka, teraz jest to MUX na częst. 218 MHz - znajdują się tu kanały TVP1, TVP2 i TVN

Tytan
Tytan
1863 938 140

Musisz sie z tym pogodzić
UPC nic w tej sytuacji nie pomoże
---
Użytkownik
9 0 0

A przepraszam, to UPC skopsało i powinno to naprawić

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@staryozim napisał(a):

A przepraszam, to UPC skopsało i powinno to naprawić

Ale co ci skopsali? UPC świadczy usługę dostępu do TV z modułem CI+ tylko na telewizorach certyfikowanych znajdujących się na liście. Takie tv szuka po ustawieniach UPC i wtedy działa. Za to odpowiadają. A nie za kombinownie użytkownika.