UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Adept
3 0 0

Nagrywanie programu przy użyciu CI+ i telewizora

Dobry wieczór,

czy jeżeli posiadam telewizor z opcją nagrywania mogę wybrać moduł CI+ (zamiast dekodera multiroom) i korzystać z funkcji nagrywania przez telewizor?

Zależy mi na braku dekodera i jednym pilocie (tylko do TV), stąd takie pytanie.

Dziękuję wszystkim z odpowiedź. 

Pozdrawiam

7 ODPOW. 7
Profesor
1569 417 80

Re: Nagrywanie programu przy użyciu CI+ i telewizora

Zależy od oferty jaką posiadasz (w szczególności rozchodzi się o dekoder za pomocą którego odbierasz ofertę TV UPC)

https://zanimnapiszesz.info
Adept
3 0 0

Posiadam pakiet z nagrywaniem (Horizon) + multiroom. Zależy mi na zrezygnowaniu z drugiego dekodera na rzecz CI+ i nagrywanie programów przez telewizor z zainstalowanym modułem. 

Moje pytanie głownie dotyczy tego, czy UPC nie narzuca jakiś ograniczeń na CI+, które mogłyby blokować opcję nagrywania. 

Pozdrawiam

Profesor
1569 417 80

Jeśli drugi dekoder masz bez nagrywarki to jak najbardziej możesz go zamienić na CI+

@Fi3rcenapisał(a):

Moje pytanie głownie dotyczy tego, czy UPC nie narzuca jakiś ograniczeń na CI+, które mogłyby blokować opcję nagrywania. 

Nie, nie narzuca (no może poza tym, że CI+ oferowany przez UPC jest jednostrumieniowy czyli możesz nagrać jeden program z jednej częstotliwości). Reszta zależy od Twojego telewizora

Adept
3 0 0

Dziękuję za rozwianie wątpliwości.

EDIT: Wspomniałeś o nagrywaniu. Rozumiem, że jeżeli TV pozwala to nie będzie problemów z nagrywaniem jednego kanału, a oglądaniem innego?

Profesor
1569 417 80

@Fi3rcenapisał(a):

EDIT: Wspomniałeś o nagrywaniu. Rozumiem, że jeżeli TV pozwala to nie będzie problemów z nagrywaniem jednego kanału, a oglądaniem innego?

Jeśli będą z tej samej częstotliwości to nie powinno być problemu

Highlighted
GDA
Pan Abonent ;-)
1222 639 101

@Fi3rcenapisał(a):

to zalezy wylacznie od telewizora

modul to tylko karta ktora odkodowuje sygnal

juz teraz mozesz sprawdzic jak sie zachowuje twoj tv

podlacz kabel antenowy bezposrednio do telewizora zaprogramuj kanaly cyfrowe

34 z nich jest bez szyfrowania a wiec mozesz je ogladac

ustaw nagrywanie dowolnego z nich i spróbuj przelaczyc na inny kanal

u mnie w Sony jest to niemożliwe 

Innowator
44 9 0

@Fi3rcenapisał(a):

W moim Samsungu z podwójnym tunerem mogę nagrywać dwa niekodowane kanały z jednej częstotliwości i oglądać trzeci kodowany lub niekodowany z dowolnej częstotliwości.

Można nagrywać  1 kodowany i 1 niekodowany z dowolnych częstotliwości oraz oglądać kanał niekodowany nadawany na tej samej częstotliwości co jeden z kanałów nagrywanych.