UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Opticum HD AX 502 Combo a MediaModuł CI+

Witam, mam na stanie odbiornik Opticum HD AX 502 Combo, chciałbym się zapytać czy będzie on mi działał z media modułem CI+ od UPC ?

Sprzedawca / sklep w którym zakupiłem urządzenie stwierdził, że tak, ma specjalne opragramowanie na moduł UPC. Prawdopodobnie jest idealny dla posiadaczy modułu UPC lub nc+ (Smart HD, telewizja na kartę).

Karty jeszcze nie mam, uzyskam ją dopiero w przyszłym miesiącu. W razie nie działania modułu na moim urządzeniu mam możliwość uzyskania mediaboxa.

Czy ktoś korzysta/ł z urządzenia Opticum HD AX 502 Combo, działa jak należy przy module od UPC?

2 ODPOW. 2
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Re: Opticum HD AX 502 Combo a MediaModuł CI+

Podłącz go pod kabel antenowy UPC, zapuść wyszukiwanie kanałów cyfrowych - jeżeli będziesz miał opcje wyboru operatora UPC to go wynbierz i zaprogramuje kanały

30 z nich jest odkowanych i już bez Mediamodułu UPC możesz zobaczyć jak to będzie działać

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Tagi (2)
Profesor
1380 608 54

Re: Opticum HD AX 502 Combo a MediaModuł CI+

@-napisał(a):

Czy ktoś korzysta/ł z urządzenia Opticum HD AX 502 Combo, działa jak należy przy module od UPC?

Sprawdzałem na tym Opticum HD AXC501 CI+ - działa moduł UPC bezbłędnie.

Na tym nowszym nie powinno być problemów.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.