UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Innowator
35 20 2

[Poradnik] Media moduł CI+ w UPC - Aktualizacja

Cześć, kilka dni temu wziąłem w UPC media moduł, niestety była aktualizacja i po komunikacie i zatwierdzeniu aktualizacji pojawił się problem.

Pasek załadował najpierw 1%, później przeskoczył na 5% i komunikat że aktualizacja się nie powiodła.

Jak rozwiązać problem ?

Wchodzicie na kanał 492 - TVP Seriale i to na nim aktualizujecie oprogramowanie - sam dział techniczny nie wie dlaczego tak jest i że po ostatniej aktualizacji tak się dzieje.

Mam nadzieję że to komuś pomoże

4 ODPOW. 4
Innowator
24 7 5

Re: [Poradnik] Media moduł CI+ w UPC - Aktualizacja

dzięki  

Moderator
1426 826 566

@DamianCRX witamy na forum. Zapraszam do zapoznania się z Zasadami Społeczności UPC, bo widzę, że przeklikałeś dalej nawet nie czytając. Twój post usuwam.

Co do aktualizacji na kanale TVP Seriale, wynika to z tego, że kanał ten znajduje się na częstotliwości transpor streama przeznaczonego do wykonywania aktualizacji oprogramowania dla mediamodułu CI+. Powinien o tym wiedzieć każdy pracownik DWT i każdy technik/instalator./serwisant usług UPC.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Nauczyciel
648 166 6

Czy jest możliwość usunięcia blokady rodzicielskiej w opcji ustawień modułu/horizona?

Przełaczając kanały przy niektórych tytułach( niekoniecznie tych "dla dorosłych") za kazdym razem trzeba wstukac pin.

Sytuacja dotyczy kanałów takich jak np.Kino Polska, Kino Tv

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Highlighted
Moderator
1426 826 566

@Szeptacz w ustawieniach obecnego modułu nie ma takiej możliwości z tego co wiem. Poszukaj jeszcze w ustawieniach telewizora.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.