UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Radio a Moduł CI+

Dlaczego na module Ci+ nie ma stacji radiowych? Tzn. są ale trzeba robić pełne wyszukiwanie i lista wtedy nie zgodna z waszą. Natomiast jak np. w telewizorach samsunga ustawia się wyszukiwanie według UPC to znajduje tylko programy telewizyjne. Proszę zmieńcie to, radia na liście kanałów poniosły by prestiż modułowi.

36 ODPOW. 36
Menedżer Społeczności
232 306 77

Re: Radio a Moduł CI+

Temat jest przekazany, dam znać co i jak.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1070 0 58

W spokoju czekam więc na dalsze info...

-
Nie dotyczy
1070 0 58

I jak tam? Coś nowego w temacie?

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

U mnie nie wgrywa ich nawet programując telewizor po UPC

bo są dodawane poza zakres kanałów w telewizorze - 2000 i w górę

rzeczywiście przydałoby się zmienić im ID tak aby identyfikowały się gdzieś bliżej na liście, a to chyba nie jest trudne do zrealizowania?

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Menedżer Społeczności
232 306 77

Przeprowadzone testy przebiegły pomyślnie. Przygotowujemy się do wdrożenia w całej Polsce. Stay tuned.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1070 0 58

o WOW !

Chociaż jedna, bardzo dobra wiadomość dzisiaj

@Kamil ile to wdrożenie potrwa? Tak orientacyjnie? Miesiąc pół roku?

Menedżer Społeczności
232 306 77

@- jeśli nie będzie żadnych przeszkód po drodze, to liczymy to w tygodniach, nie miesiącach czy półroczach. Ale wiesz... "when it's done"

--
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Kamil zobacz jak to ładnie brzmi  

"Przeprowadzone testy przebiegły pomyślnie. W najbliższych tygodniach usługę wdrożymy  w całej Polsce." 

Menedżer Społeczności
232 306 77

W regionie krakowskim (kod aktywacji 012), na UPC MediaModule CI+, zostało udostępnionych jako usługa dodatkowa, 19 cyfrowych stacji radiowych.

Stacje radiowe są dostępne na końcu listy kanałów (numeracja stacji radiowych jest identyczna jak na dekoderze Horizon), na następujących numerach kanałów:

Numer kanału na CI+ i nazwa programu:

951 PR 1

952 PR 2

953 PR 3

954 PR 24

955 RMF FM

956 RMF Classic

957 RMF MAXXX

958 Radio Zet

959 Antyradio

960 Radio Zet Chilli

961 Muzo.fm

962 TOK FM

963 Radio Zet Gold

964 VOX FM

965 ESKA Rock

966 Radio Kolor 103 FM

967 Radio Złote Przeboje

968 Radio ESKA

969 Radio WAWA

Przygotowujemy się do tego, aby stacje radiowe zostały udostępnione na UPC MediaModule CI+ w pozostałych regionach. Aby zobaczyć nowe kanały należy posiadać telewizor certyfikowany oraz wyszukać kanały zgodnie z instrukcją.

--
Tagi (2)
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@Kamiludostępnijcie na 058 to od razu potwierdzimy jest nas tu trzech

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Kamil czegoś nie kumam....

Przeprowadzone testy przebiegły pomyślnie. Przygotowujemy się do wdrożenia w całej Polsce. Stay tuned.

i

Testy potrwają około miesiąca miesiąc, w przypadku pozytywnego wyniki, stacje radiowe zostaną udostępnione na UPC MediaModule CI+ w pozostałych regionach. 

Wyjaśnisz?

Menedżer Społeczności
232 306 77

@- No i masz. My bad  Posłużyłem się starszą informacją od kierownika produktu. Poprawiłem swój post.

--
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Spoko...każdemu się może zdarzyć  

Nauczyciel
537 137 22

@Kamili jak z tym radiem idzie, jest już to poprawione we wszystkich lokalizacjach?

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.