UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Menedżer Społeczności
456 411 136

Re: Radio a Moduł CI+

@ogromny-banned @- @GDA planujemy tuż po igrzyskach uruchomienie radia we wszytkich lokalizacjach.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Tytan
2276 534 100

Narzekactwo, że czemu tak późno, a nie lepiej teraz za 3...2...1

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
Tytan
1863 938 140

@Kamiljestem czujny jak ważka i dam znać czy kanały radiowe mi się pojawią w telewizorze

btw: radio w telewizorze to mi nie bardzo gra słownie 

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Menedżer Społeczności
456 411 136

@- @GDA @MrPepka @ogromny-banned dzisiaj zostaną uruchomione kanały radiowe na Mediamodule CI+. Dajcie znać czy macie jakieś uwagi po ich udostępnieniu.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@Kamil 

Radio działa huraaaaa!!!!

TV certyfikowany znalazł sam, nie trzeba było wyszukiwać na nowo. Niestety, kanał 962 TOK FM nie działa i telewizor wyświetla kanał zakodowany. Co ew. można się przyczepić to to, że na niektórych w EPG jest radio (i to ok) a na niektórych brak 

Tytan
Tytan
1863 938 140

19 stacji radiowych na Mediamodule zameldowało się na końcu listy od 951

Sony seria W7 bez certyfikatu

Dobra robota!

20180226_220609-2016x1134.jpg

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Nauczyciel
815 181 29

@Kamilzasowa jak trzeba tv Lg nie certyfikowany, wszystkie stacje smigaja. Nawet przy instalacji wybralem kraj i jezyk na polski i sa polskie znaki. Nie wiem czy przypadek do tej pory jezyk musialem dac na czechy, chodzi o epg. Pozdrawiam

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Specjalista
82 44 1

Działa. Tv niecertyfikowany (Blaupunkt z 2016 roku z JBL) Dzięki wielkie  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Moderator
1343 809 538

Dzięki za feedback 

Tytan
2276 534 100

Co prawda nie mam modułu, ale postanowiłem się czymś pochwalić. Otóż owe EPG z radia działa też na...mediaboxie

Inspirator
11 1 0

Powinno się jeszcze zrobić porządek ze znacznikami które programy są kodowane a które nie. Fajnie, że mamy radio na module CI+ ale 4 stacje (Meloradio, Radio Złote Przeboje, Radio Eska i Radio Wawa) wylądowały u mnie w grupie "Płatne radio" (ze znaczkiem kluczyka) a pozostałe w grupie "Bezpłatne radio". To samo tyczy się kanałów TV. Tam jest kompletny galimatias w tym względzie. Stacje niekodowane mają znaczek kluczyka a większość kodowanych jest bez tego znaczka.

Tytan
Tytan
1863 938 140

I to by tłumaczyło brak przy tych stacjach EPG

To znaczy linii z info bo EPG nie można tego nazwac

---
Nauczyciel
815 181 29

@xtrem007w czym problem by sobie samemu zrobic porzadek, na mediamodule? Program chan sort i 5-15 min i po sprawie

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
Tytan
1863 938 140

W Sony nie trzeba zewnętrznych programów do edycji

Wszystko można zrobić pilotem jak za dawnych czasow

---
Tytan
2276 534 100

Nie dotyczy Samsunga