UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Menedżer Społeczności
232 306 77

Re: Radio a Moduł CI+

@ogromny @- @GDA planujemy tuż po igrzyskach uruchomienie radia we wszytkich lokalizacjach.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Profesor
1621 418 83

Narzekactwo, że czemu tak późno, a nie lepiej teraz za 3...2...1

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@Kamiljestem czujny jak ważka i dam znać czy kanały radiowe mi się pojawią w telewizorze

btw: radio w telewizorze to mi nie bardzo gra słownie 

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Menedżer Społeczności
232 306 77

@- @GDA @MrPepka @ogromny dzisiaj zostaną uruchomione kanały radiowe na Mediamodule CI+. Dajcie znać czy macie jakieś uwagi po ich udostępnieniu.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Kamil 

Radio działa huraaaaa!!!!

TV certyfikowany znalazł sam, nie trzeba było wyszukiwać na nowo. Niestety, kanał 962 TOK FM nie działa i telewizor wyświetla kanał zakodowany. Co ew. można się przyczepić to to, że na niektórych w EPG jest radio (i to ok) a na niektórych brak 

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

19 stacji radiowych na Mediamodule zameldowało się na końcu listy od 951

Sony seria W7 bez certyfikatu

Dobra robota!

20180226_220609-2016x1134.jpg

---
Nauczyciel
537 137 22

@Kamilzasowa jak trzeba tv Lg nie certyfikowany, wszystkie stacje smigaja. Nawet przy instalacji wybralem kraj i jezyk na polski i sa polskie znaki. Nie wiem czy przypadek do tej pory jezyk musialem dac na czechy, chodzi o epg. Pozdrawiam

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Specjalista
49 32 1

Działa. Tv niecertyfikowany (Blaupunkt z 2016 roku z JBL) Dzięki wielkie  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Moderator
932 600 151

Dzięki za feedback 

Profesor
1621 418 83

Co prawda nie mam modułu, ale postanowiłem się czymś pochwalić. Otóż owe EPG z radia działa też na...mediaboxie

Inspirator
11 1 0

Powinno się jeszcze zrobić porządek ze znacznikami które programy są kodowane a które nie. Fajnie, że mamy radio na module CI+ ale 4 stacje (Meloradio, Radio Złote Przeboje, Radio Eska i Radio Wawa) wylądowały u mnie w grupie "Płatne radio" (ze znaczkiem kluczyka) a pozostałe w grupie "Bezpłatne radio". To samo tyczy się kanałów TV. Tam jest kompletny galimatias w tym względzie. Stacje niekodowane mają znaczek kluczyka a większość kodowanych jest bez tego znaczka.

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

I to by tłumaczyło brak przy tych stacjach EPG

To znaczy linii z info bo EPG nie można tego nazwac

---
Nauczyciel
537 137 22

@xtrem007w czym problem by sobie samemu zrobic porzadek, na mediamodule? Program chan sort i 5-15 min i po sprawie

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

W Sony nie trzeba zewnętrznych programów do edycji

Wszystko można zrobić pilotem jak za dawnych czasow

---
Profesor
1621 418 83

Nie dotyczy Samsunga