UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Inspirator
11 1 0

Re: Radio a Moduł CI+

W czym problem? W automatycznym sortowaniu. Robiąc sobie grupę niekodowanych musiałem sobie je sam wyłuskać z całego wora a szkoda, bo telewizor ma opcję filtrowania wg kryterium Kodowane/Niekodowane/HD/SD itp. Chansortów nie używam bo mam TV certyfikowany z listą wg UPC. Jestem zdania, że jeśli coś robić to porządnie a nie po łebkach.

Tytan
Tytan
1864 938 140

A jaki pakiet abonujesz że masz kodowane stacje radiowe?

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Inspirator
11 1 0

Pakiet to Max Extra HD. Znaczniki musi z cała pewnością nadać UPC bo z rzeczywistym kodowaniem to nie ma nic wspólnego. Jak już pisałem niekodowane kanały TV pakietu Start mam oznaczone kłódeczką czyli jako kodowane.

Są to kanały:

910 Polsat

911 TVN 7

912 TV Puls

913 Tele 5

916 Stopklatka TV

Resztę kanałów TV telewizor przypisuje do kategorii niekodowane.

Tytan
Tytan
1864 938 140

To rzeczywiście pole dla @Kamil aby zgłosił do poprawy

Skoro te kanały i tak są dostępne tylko w pakiecie to flaga kodowania jest zbędna a ona dodatkowo powoduje brak wyświetlania informacji w EPG

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Nauczyciel
815 181 29

@GDAnapisał(a):

W Sony nie trzeba zewnętrznych programów do edycji

Wszystko można zrobić pilotem jak za dawnych czasow

@GDAnapisał(a):

W Sony nie trzeba zewnętrznych programów do edycji

Wszystko można zrobić pilotem jak za dawnych czasow

w lg tez można pilotem ale wydaje mi się ze w/w programem można szybciej

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@Kamil jak już w temacie radia jesteśmy, czy myśleliście o poszeżeniu oferty o stację lokalne? Np. w przypadku Szczecina o Radio Szczecin? Tylko tego mi do pełni szczęścia brakuje w temacie radia w UPC

Inspirator
11 1 0

Wygląda na to, że zgłoszony przeze mnie problem został rozwiązany Wszystkie stacje radiowe otrzymały flagę kluczyka (kodowane) i są w moim telewizorze w jednej grupie.  Naprawdę jestem pod wrażeniem skuteczności i szybkości pracowników UPC z tego forum. Teraz to samo przydałoby się zrobić z kanałami TV.

PS: Na dzisiaj (28.03.2018) widzę, że radio otrzymało flagę bez kluczyka (niekodowane). Czy jest to prawda? Czy działa wam radio bez włożonego modułu CI+ ?

Tagi (1)