UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
201 46 24

Stacje radiowe z modułem C+

Znalazłem taki artykuł z taką radą czy dobra porada ,te radio mnie zaineresowało.

Aby uzyskać, to co chciełm:
1. Wyszukałem kanały (automatyczne strojenie) wybierając opcję operator: pozostałe, i wpisując ustawienia sieci z instrukcji instalacji modułu UPC CI+.
W moim przypadku dla mazowieckiego:
Częstotliwość: 554000kHz
Modulacja: 256QM
Szybkość transmisji symboli: 6900kS/s
2. Wyeksportowałem listę kanałów na USB
3. Posortowałem zewnętrzną aplikacją
4. Włączyłem automatyczne strojenie i wybrałem Operator: UPC, wpisując parametry:
ID Sieci:0 (ważne, aby nie wpisać ID:43152, tak jak w instrukcji instalacji modułu UPC CI+, bo wtedy kolejność, kanałów będzie taka jak na dekoderze MediaBox UPC, stacje radiowe ukryte)
Częstotliwość: 554000kHz
Modulacja: 256QM
Szybkość transmisji symboli: 6900kS/s
Zapuściłem wyszukiwanie (nie trzeba wyszukiwać do końca, można po uruchomieniu od razu przerwać, bo i tak zaimportujemy listę w następnym kroku)
5. Zaimportowałem posortowaną listę kanałów z USB
6. No i jest, to co chciałem:
Kanały posortowane.
Guide działa z PIP'em i polskimi literami.
Mam dostępne kanały radiowe. Czy te radiowe widoczne jak w Horizonie czy tylko dzwięki.

3 ODPOW. 3
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Re: Stacje radiowe z modułem C+

@Fredek50 wystarczyło poszukac na tym forum -> https://forum.upc.eu/t5/telewizja/radio-a-modul-ci/m-p/118#M13

Testy wypały pomyślnie i w najbliższych tygodniach radio zgłosi się bez żadnego kombinowania na telewizorach z modułami. Wystarczy spokojnie poczekać...

Omnibus
201 46 24

Ok. tak myślałem tu są testy a ludzie radio juz mają wcześniej, czyli wyważanie otwatych drzwi?

-
Nie dotyczy
1070 0 58

Dokładnie, to co opisałeś to sposób na Radio na Module w momencie kiedy nie było go oficjalnie i na ustawienie swojej listy, jak komuś przeszkadzała lista od UPC