UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Wymiana Horizon na moduł CI+

Witam 

mam aktualnie umowe na int i telewizje (dekoder horizon bez nagrywaki)

i chchciałem zapytać czy istnieje możliwość wymiany tego dekodera na moduł CI mam tv pus8102 więc wszystko powinno działać jak należy, po kilku próbach załatwienia tego telefonicznie jedyne co udało mi się zalatwić to dodatkowa karta z umową na 2 lata za 10zł miesiać czyli multiroom

Konsulatanci zapierają się że strace opcje typu VOD z których nie korzystałem i nie będe korzystać, poprostu nie chce mi pomoc

Czy ktoś wie jak to załatwić nie pakując się w kolejną umowę ?

jestem świadom, że poniose koszty za przyjście technika i zabranie dekodera i wręczenie mi modułu.

2 ODPOWIEDZI
GDA
Pan Abonent ;-)
1215 637 96

Re: Wymiana Horizon na moduł CI+

Nie ma takiej możliwości

Moderator
29 25 12

Re: Wymiana Horizon na moduł CI+

@shadow91 przychylam się do tego co powiedział  @GDA, nie ma takiej możliwości. Podpisując warunki umowy na usługi Horizon wraz z okresem zobowiązania możesz jedynie dodać do usług Moduł CI+ jako usługa dodatkowa - Multiroom. Zamiana z Horizona na kartę - jeśli masz ofertę promocyjną, a minął termin możliwości  14-sto dniowego odstąpienia od umowy, to zmiana promocji na usługi przystosowane do dekodera Mediabox będzie wiązała się z naliczeniem zwrotu ulg przyznanych w promocji do zakończenia okresu zobowiązania.