UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
23 5 2

Wymiana Mediaboksa na moduł CI

Niedawno przedłużyłem umowę na kolejne na dwa lata. Zaproponowaliście mi tak świetne warunki, że z oszczędzonych pieniędzy kupiłem nowy telewizor, który obsługuje CI i CI+.

Czy mogę w trakcie trwania umowy wymienić (najlepiej bezpłatnie, oczywiście) Mediaboksa na moduł CI? Mam pakiet telewizyjny Select.

Co ważniejsze, czy to rozwiązanie się sprawdza? Nie oglądam dużo TV i głównie chciałbym uniknąć korzystania z dwóch pilotów.

--
Fiber Power 250 @ Ubee EVW3226
4 ODPOW. 4
Nauczyciel
540 137 22

Re: Wymiana Mediaboksa na moduł CI

W moje upc masz opcje chat, lub infolinia to sa najszybsze sposoby na załatwienie tego. Ewentualnie piszesz ze nie dawno podpisałeś nowa umowę to jeśli nie minęło 14dni to możesz od niej odstąpić i podpisać nowa. Modul moim zdaniem działa rewelacyjnie
.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Inspirator
7 1 0

Możecie napisać coś więcej o tym module? Co się wtedy da robić (w czym jest lepszy od normalnego dekodera), a czego nie?

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Moduł to jest tylko czytnik karty dostępu który rozkodowuje sygnał UPC

wszystko reszte jest po stronie telewizora i od niego zależy jak działa

jakie zalety?

- jeden pilot

- kanały układasz wg własnego uznania

- oszczędnosć prądu (działa tylko telewizor)

jakie wady?

- brak VOD

- nagrywanie tylko 1 programu (o ile telewizor ma taką możliwość)

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Użytkownik
1 1 0

Hej.   Mam Ci w SAMie F6770 od 4 lat i w PANasie TXe620 od 2mcy  i z całą pewnością nigdy tego nie zmienie na żadnego horizona czy inny dekoder(dzownią do mnie z ofertą bez przerwy).   Nie zastanawiaj się - bierz CI !   zalety :   Tuner DVB-C  w TV działa 24x szybciej niż cokolwiek innego. Możesz wrzucić swoją listę kanałów, a zbędne wyrzucić. Możesz ustawiać dowolnie ich kolejność. Zero kabli pudeł połączeń dodatkowych. Zero problemów.