UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mediamoduł CI+

ROZWIĄZANE
Inspirator
6 2 0

Wymiana mediaboxa na CI+

Witam wszystkich serdecznie.

Jako że to mój pierwszy post tutaj , przedstawię się. Mam na imię Wacek i z UPC jestem już dobre kilkanaście lat.

Właśnie dobiegł do końca termin mojego wcześniejszego zobowiązania WRU XX (MaxHD z nagrywarką + multiroom +60Mb + tel 60min)

Chciałbym pozostać z tymi usługami ale chce wymienić mediaboxy na karty CI+.

Konsultant twierdzi że jest koniecznosć nowej umowy na multiroom oraz dodatkowo 15 złotych miesięcznie więcej za ten pakiet , bo podobno tyle kosztuje karta CI+ w multiroom.Plus oczywiście 50 zł za wizytę technika.

Opłatę za wizytę technika rozumiem ,tak samo nową umowę ale nie spotkałem się z dodatkowym kosztem 15 zł miesięcznie za dodatkową kartę .Czy to tak jest , czy ja czegoś nie łapię ?

10 ODPOW. 10
Tytan
Tytan
1864 938 140

Re: Wymiana mediaboxa na CI+

@wacie72napisał(a):

Konsultant twierdzi że jest koniecznosć nowej umowy (ciach)

I to jest jedyny pewnik,

natomiast to jaką promocje Tobie zaproponował to już zależy od tego do jakiej promocji się kwalifikujesz

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Inspirator
6 2 0

GDA , źle się wyraziłem.

Nie zaproponowano mi żadnej promocji tylko poinformowano że za kartę CI+ jako multiroom doliczać mi będą 15 złotych do tego co płacę teraz .

Może słabo szukam ale jedynie co znalazlem to 10 złotych za dodatkowy dekoder gdybym chciał taki ale ja już go przecież posiadam.

Tytan
Tytan
1864 938 140

Rozumiem że zarówno główny dekoder jak i ten w multiroom to mediaboxy?

W związku z tym że główny dekoder masz z nagrywarką to nie podlega on wymianie na CI+ , ten od multiroom jak najbardziej

skoro nie otrzymałeś promocyjnej ceny ze zobowiazaniem to te 15 zł jest dopłatą do aktualnej ceny MR jaką posiadasz bez promocji

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Inspirator
6 2 0

Dzięki za odpowiedź.

Wychodzi z tego że chcą bym za multiroom płacił 25 złotych , lekka przesada.

Nie pozostaje mi nic innego jak złożyć wypowiedzenie , może wtedy da się coś więcej ugrać.

Tytan
Tytan
1864 938 140

Tak - bo 10 PLN to jest cena ze zobowiązaniem terminowym - 24 miesiące

a jako że jesteś na czasie nieoznaczonym aktualnie konsultant zaoferował Tobie cenę bez promocji

---
Inspirator
6 2 0

Dzisiaj ponownie starałem się z konsultantami rozmawiać o wymianie dekoderów na karty CI+.

Już nie było mowy o dodatkowych 15 złotych,cena zostanie ale nie wymienią mi mediaboxu z nagrywarką , ten musi zostać.

No cóż , złożyłem rezygnacje zobaczymy czy to w czymś pomoże.

Tytan
Tytan
1864 938 140

@wacie72napisał(a):

ale nie wymienią mi mediaboxu z nagrywarką , ten musi zostać

O tym pisałem że to nie podlega wymianie. Musisz zakończyć aktualną umowę i podpisać nową na inny sprzęt

---
Inspirator
6 2 0

No i można ? Można.

Wypowiedzenie zaniosłem do salonu i od razu dostałem to co chciałem.

Będę płacił 88 pln czyli podobną kwotę jak obecnie a pozbyłem się dekoderów.

Do tego instalacja bezkosztowa.

Jestem zadowolony 

Tytan
Tytan
1864 938 140

Czyli podpisałeś nową umowę na 24 mc - tak?

---
Inspirator
6 2 0

Tak , nowa umowa.

Wydaje mi się że to THH XII .