UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
4 0 0

aktywacja na fakturze

Witam

Ostatnio na fakturze pojawi la sie pozycja aktywacja na fakturze w kwoecie 29.90. Problerm w tym ze ja nic nieaktywowal em. Orientuej sie ktos z Państwa co to za pozycja?

dziekuje i pozdr

6 ODPOW. 6
Tytan
Tytan
1898 951 148

Re: aktywacja na fakturze

Alez skad mamy to wiedziec

musisz zadzwonic do BOK 813 813 813

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Użytkownik
4 0 0

ok dziewki

Naukowiec
1213 363 52

Jeśli nie aktywowałeś żadnego nowego pakietu i nie podpisywałeś nowego aneksu to być może jest to jakiś błąd i konieczna będzie reklamacja. 

Moderator
1426 825 566

@zylx proponuję jednak najpierw rozmowę z infolinią, bo sprawę być może uda się załatwić od ręki. Jak infolinia nie udzieli potrzebnego wsparcia, wtedy jak najbardziej słuszne będzie złożenie reklamacji.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Naukowiec
1213 363 52

@GMateusz Moim zdaniem zawsze się warto skontaktować z infolinią przed napisaniem reklamacji, aczkolwiek pamiętasz zgłoszenie dotyczące nieprawidłowego naliczenia na moim koncie, które zauważyłeś w marcu? Też miało się skończyć na jednym telefonie i zgłoszeniu, a cztery miesiące, 13 telefonów i 2 reklamacje później sprawa ciągle nie jest zamknięta. 

Dlatego napisałem, że być może trzeba będzie złożyć reklamację. 

Moderator
1426 825 566

Jaka sprawa nadal nie jest zamknięta? Nadal masz jakieś nieprawidłowości w portalu Moje UPC? Jak tak to zapraszam na PW, na którym właśnie nadrabiam zaległości.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.